Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a család aki konzerv...

Milyen az a család aki konzervatív gondolkodásmódot folytat, mi jellemző rájuk?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mit szeretnél tudnivalójában róluk? Mi az ami igazán érdekel egy konzervatív család életéből?
2020. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a címkék, mintha valami külön faj lenne az, hogy "konzervatív család"... :D

Na jó de hogy segítsek is, ha leírod konkrétabban amire gondolsz, akkor válaszolok szívesen. (Katolikus családban nőttem fel, magam is az vagyok, 4en vagyunk tesók, egy anyám van és egy apám akik házasok és együtt nevelnek minket, szeretjük a nemzetet - ezekből gyakorlatilag bármelyik alapján bekerülök a skatulyádba, melyikre gondolsz?🙂)

2020. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Hogy nincs szex a konyhaasztalon ;) Bocsi, tudom hogy ez nem hasznos, de nem hagyhattam ki.
2020. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
3 Tévedni emberi dolog:DD
2020. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

#4 Mégis csak van szex a konyhaasztalon egy konzervatív családban is???

Természetesen miért ne lehetne?

A kettő nem függ össze.

2020. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Szeretjük egymást, beszélgetünk, nem a celebekről.

Becsüljük a zenét, a embereket.

Igyekszem nyitott, kritikus gondolkodású át tenni a gyerekeimet.

Szóval semmi különös, arra "készítem" őket, hogy a család jó tulajdonságait erősítsék és adják majd tovább.

Többet hagyjanak, mint amennyit hoztak.

2020. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

#6 Hát ezeknek semmi köze a kérdéshez.


Kúlturált humanista lehet liberális középen is, de egy balos is lehet ilyen.

2020. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

#6 Nem túl konzervatív dolog nyitott gondolkodásra nevelni a gyereket 😄


Én ismerek pár ilyen konzervatív családot, ami a régi, tradícionális értékek mentén működik, úgy mint:

- alkoholizmus

- az asszonynak a konyhában a helye

- a gyereknek semmi joga semmihez, amíg a szülők kenyerét eszik

- ha már nem a szülők kenyerét eszik, akkor kötelesek segíteni a szülőknek, fizetni a szülők alkoholizmusát és/vagy hiteleit

- a családfőtől bármiben eltérő vélemény erősen nem javasolt, hiszen ki tudná jobban, mint ő

- ezek után pedig elmennek templomba vasárnap, mert ez egy igazi magyar keresztény család

2020. aug. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
#8 A templomba féluton, kocsma felé váltással, egy klasszikus komcsi család is lehetne. 😁
2020. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Minden érdekel hogy egy konzervatív család mindennapjai miben másak mint mondjuk egy liberális család mindennapjai :) gyereknevelés stb
2020. aug. 10. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!