Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Figyelt kérdés

azért írtam ide a kérdést, mert ezt olvassák a legtöbben.szóval bocsi, ha vkinek szúrná a szemét!


mennyire lehet rájuk számítani?milyenek a párkapcsolatban?stb.stb.

Tapasztalatokat, véleményeket várok és kort/nemet is írjatok!


2010. aug. 4. 19:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Félistenek:)
2010. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 5évig volt görög barátom/párkapcsolatom.


Általánosítani nem lehet,de szerintem megbízhatatlanok,linkek és csak a külsőségekre mennek de erről regényt lehetne írni...!

2010. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27/L
2010. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
görögök-.-
2010. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a kérdést igazából. Szerinted a görög férfiak mind egyformák? Mert erre csak akkor lehetne normális választ adni ha így lenne. Sok görög pasival találkoztam már, volt köztük normális meg nemnormális meg mindenféle. Olyanok mint bárhol máshol a pasik... változó.
2010. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
sok homokos :d
2010. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%

"sok homokos :d"


:XD

2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

én már vagy összesen 8 hetet töltötem itt ott görögben

sztem ugyan olyanok mint minden ember :)

2010. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én nyaralni megyek, nincs olyan lépés, hogy ne bámulna egy, és 5 percenként meg aki ne szólna valaki be valamit. Hacsak egy menetet akarsz vele, akkor abban tuti benne vannak. De gondolom vannak azét olyanok is akik nem csak azt akarják, de az nem is úgy kezdni, h hellóóóóóó!!! Azt nem a sétálóutcában fogod megtalálni. :)

De amúgy cukik, ha találsz egy megbízhatót!

Sok sikert!!

23/L

2010. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

természetesen nem gondolom, h mindegyik egyforma.

összejöttem egy görög fiúval, hívogat, emailezünk, kapcsolatot szeretne, sőőőt, hív h menjek ki görögo.-ba 1-2 hétre.nagyon aranyos meg minden, meg ha itt élne menne is a dolog, de így egy kicsit tartok az egésztől.a szivem azt mondja vágjak bele, az eszem megálljt parancsol :-)volt már valaki hasonló cipőben?

amúgy elsőnek:tényleg félisten :-))))

2010. aug. 4. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!