Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyák! Szerintetek is...

Fiús anyák! Szerintetek is ez rendben van?

Figyelt kérdés

Baj vagy elfogadható lenne az hogy a fiatok hazavinné a barátnőjét,és akár több napot is ott töltene nálatok?

Mindezt azért mert a fiatalok messze laknak egymástól, és ritkán találkoznak.

Hogy reagálnátok? Zavarna vagy kifejezetten örülnétek neki ha elég nagy a ház és minden körülmény megengedi?



2020. aug. 16. 16:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Ha 16 éven felül van, akkor nem zavarna.
2020. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%
#1 miert, ha 16 lenne 2 nap mulva, az mar elfogadhatatlan? Ugy birom az ilyet, ez csak egy szám.
2020. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

Masodik, te miert lettél ideges? 2 nap múlva 16 leszel?

Hát, én nem lennék feldobva, de az jó ötlet, hogy ha van egy szám, amiben előre egyetértünk.

2020. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
6%
Rendben van, de befognám a kislányt a házimunkába ne ingyenélősködjön. Amit a fiammal él szexet, az szépen dolgozza csak le.
2020. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

" Ugy birom az ilyet, ez csak egy szám."


Egy elég fontos szám. 15 éves kislány esetében ez kizárt. A 16 is elég necces.

2020. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%
5-ös azt ugye tudod 15 és 16 között semmi különbség nincs? 14 évesen kapsz személyit, szabadon szexelhetsz bárkivel, segédmotorozhatsz is már.
2020. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Lena7 ***** válasza:
92%

Kedves 4-es.


A "kislány" vendég lenne nálatok. Te meg képes lennél befogni őt házimunkába ?

(Pláne úgy, hogy előszőr vinné le a fiad a párját)


Szerintem azért még ezt nem kéne.

1 hét től nem dől össze a világ egy olyan családban, ahol anyuka és az apuka is dolgozik.

Természetesen ha csak az 1-ik szülő dolgozik ilyen/olyan dog miazz, akkor az már más tészta, mert ott tényleg minden forint számíthat, de ha mondjuk 3-6 havonta leugrik hozzátok 1 hétre, az nem sok.


(Pláne úgy, hogy majd valószínűleg a fiad is fog majd menni hozzátok)


Ugyan nekem még nincsen gyerekem, de én simán megengedném neki. Legalább lenne alkalmam nekem is megismerni a párját, meg a fiam is több időt tölthetne vele.

2020. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Lena7 ***** válasza:
83%

"Pláne úgy, hogy majd valószínűleg a fiad is fog majd menni hozzátok"


Elírtam.

Így lenne a helyes:hozzájuk

2020. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
15%
Igen, inkább, mintsem meleg legyen.
2020. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
77%

Sok dologtól függ.

Nem mindegy, hogy előre megbeszéljük, vagy csak beállít vele.

Nem mindegy, hogy mennyi idősek.

Nem mindegy, hogy előtte azért megismerték egymást, és mi is őt, vagy helyből ezzel indít.

Amúgy se tartom jó ötletnek, ha egy lány jár a fiúhoz "udvarolni", elsőre a fiú vegye már a fáradságot, és menjen ő.

A távlapcsolat se mindegy, hogy mennyire messze lakik, honnan ismerik egymást, mik a terveik a jövőre.

Ezeket jó lenne tudni.

2020. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!