Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem örülni fognak, hogy olyan férfit (fiút) találtál, akivel reális jövőképetek van, és együtt teremthettek egzisztenciát, nem pedig "eltart" - amit például lányos apukaként kellemetlennek élnék meg.
2020. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
36%
Eleg alacsony szellemi szinten lehetsz, ha egy 17 eves tudja nyujtatni amit elvarsz...
2020. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
78%
Igaz az én párom 21 volt mikor osszejottunk, de a javamra van 4 év korkulonbseg. Lassan 2 éve együtt vagyunk, 1 éve együtt élünk :) ha ő az igazi akkor ő az igazi, ne foglalkozz azzal ki mit mond.
2020. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
86%
Most még fura, de ha együttmaradtok, nem akkora ügy, ha egy 25 éves férfi, 31 éves nővel van együtt, ennél sokkal durvábbat is ismerek, ott 12 év a korkülönbség.
2020. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
17%
Enyhén pedó hajlamaid lehetnek, ha egy kiskorúval kezdesz felnőtt nő létedre!
2020. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Azért ne tegyünk úgy, mintha 11-12 éves lenne.. :D Maholnap 18 éves.
2020. aug. 18. 20:41
 7/66 anonim ***** válasza:
81%
"Anya, apa ő itt a barátom Jancsika", a véleményüket pedig x@rd le, ez nem olyan sok korkülönbség, mint azt az emberek hiszik, csak nem nagyon találkoztak még ilyennel, így furcsa számukra, vagy egyszerűen beléjük van nevelve, hogy fiúnak csak fiatalabb, ill. lánynak csak idősebb párja lehet.
2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
24%
Gáz...
2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
93%
"Anya, holnap elhoznám a Gazsit vacsorára. Pár évvel fiatalabb nálam, de lécci ne toljátok a pedómacizást és ne égessetek be legalább az első találkozáson. Köszi."
2020. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
69%
Ezzel semmi gond, szerintem az eddigiek voltak inkább gázosak.
2020. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!