Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim válasza:
85%
Semmi közöd hozzá!
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
85%
Csak te látod rosszul.
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van? Az miért volna jobb, hogy fölkel fél 6kor, aztán üldögél és malmozik?
2020. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
87%
Ha amúgy nem kelt fel éjjel, ergo nem akadájoz téged a megszokott életedben, akkor miért nem mindegy neked, hogy ő meddig alszik?
2020. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondanám hogy aki vendegsegbe megy alkalmazkodjon az ők bioritmusahoz, mert ez enyhén szólva is kb lehetetlen. Nem lehet egy bioritmust egyik napról a másik atallitani, pláne 2 hét miatt. Ha délig akár aludni és azon kívül hogy szúrja a szemeteket hogy nem miért nem kel fel korábban, más kár nem származik belőle akkor had aludjon. Azt sem értem miben zavar ha éjjel kint cigizik. Mit csinálnátok egy panel lakásban akkor? Hangoskodik is vagy csak csendben szívja a cigit és ennyi? Gondolom igen, mert ha zajongana, írtad volna. Éves úgy szintén. Ha ők nem tudnak délben enni, mert nem szoktak, akkor ne legyenek már rá kényszerítve. Úgy érzem lehetnéten kicsit rugalmasabbak. Ők a vendégek, és általában a vendéget kell a vendeglatonak kiszolgalnia. Nálunk családban legalábbis így működik. Ha jön egy távoli rokon pl egy hétre, mi alkalmakozdunk hozzájuk arra az egy hétre. Ők a vendégek ők vannak idegen helyen. Nem kicsit reagálod túl szerintem.
2020. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
88%
Mi vendégek vagyunk egy szállodában, természetes, hogy nekünk akarnak jót a tulajok. Nézd, ha szüleidet és a testvéredet nem zavarja, akkor neked van a legkevesebb közöd a dologhoz. Éjjel fél kettőkor még cigizett? Szörnyű bűnt követett el, azonnal meg kell lincselni! Akkor Te sem aludtál XD. Nyár van baxus, legalább most lazuljon egy ember egy kicsit, ha már egész évben nem teheti meg.
2020. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
87%
Mert? Mit szeretnél vele csinálni délelőttönként, amit most nem tudsz...?
2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
75%
De ha téged semmiben nem gátol a saját napi rendedben, akkor nem tök mindegy meddig alszik? Én is sokáig alszok és délben általában csak reggelizek. Már régóta dolgozni járok és így SEM tudom átállítani az agyamat hogy működjön másképp.
2020. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
90%
Nemtudom, most keltem.
2020. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
86%

Igen, te látod rosszul. Neki ilyen a bioritmusa, az élete. Ne akard megváltoztatni.

Én pl cukorbeteg vagyok, mindig ugyanakkor kell ennem. 7-kor, délben, este 6-kor. Ha ti, akiknél vendég vagyok, nem ezekben az időpontokban étkeztek, akkor mit csináljak? Legyek rosszul, mert nálatok nem délben van ebéd hanem 2-kor?

De egyik barátnőmnek pl nagyon sok a gyomrsava. Délután 4-kor max 5-kor ehet utoljára különben egész éjjel szenved. Ő ez miatt ebédelni is 11 körül szokott. Ő sem tudna veletek együtt enni. Neked ezzel is bajod lenne ugye?

2020. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!