Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy 160000 (ebből 36.600 a csp) össz jövedelem után egy 4 tagú 2 gyermekes (egyik tartósan beteg) család megkapja a lakásfenntartásit és a gyermekvédelmit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem ugy mukodik, hogy mennyi az eselyetek ra, hanem van egy pontos osszeg, amit ha egy Ft-al is tulleptek nem kapjatok meg a tamogatast. De pontosan a polgarmesteri hivatalnal megkerdezheted, hogy mire vagytok jogosultak.

Viszont a tartosan beteg kisgyerekre szerintem kapsz valami pluszt, menj el a csaladvedelmi szolgalathoz, amikor en voltam akkor kaptam ott segitseget!

Kerdezd meg a hazi orvost, gyerekorvost, polgarmesteri hivatalt, es a csaladsegito szolgalatot, hirtelen ennyi jutott eszembe. Szerintem mindig hivatalba menjel, es probald ne lerazatni magadat, es ne ismerosoket kerdezz. Mert attol, hogy valaki valamit nem kap meg, nem biztos hogy te meg nem fogod megkapni.

2008. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Gyermekvédelmi támogatást akkor utalnak ki, ha a család egy főre jutó összes nettó jövedelme nem éri el a mindenkori öregségi nyugdíjminimumot, most ez kb. 28 000 forint. Nekem innen úgy tűnik, hogy nem fogtok kapni egyiket sem, de talán a tartósan beteg gyerek miatt talán más elbírálás alá estek, mint az "átlagemberé".
2008. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tartósan beteg gyerekem után kapom az emelt összegű csp-t, és a közgyógyot. 160.000-at azért írtam, mert az utsó 3 havi kereseti kimutatás kellett, papíron most már GYES-t kapok 3 napja!

Jövő hónaptól kb 135-140.000 lesz az össz jövedelem.

2008. nov. 26. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem is tartósan beteg a gyermekem,nálunk 3 gyermek van nincs ennyi bevételünk,de nem adtak gyermekvédelmit!
2008. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!