Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ,ebben a helyzetben?

Mit tegyek ,ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elszeretnék költözni a barátomhoz.19 éves vagyok ,ő pedig 24. Két éve vagyunk együtt, anyukámnak emlitettem ezt két hónapja ,de összevesztünk. Sok mindent felhozott ,hogy miért ne. Mert nincs munkám, ne rögtön suli után stb. Júniusban a ballagásom után ,kiment a mostoha apámmal szezon munkát végezni és itthon hagyott 22 000 forinttal. Azért sem engedte,hogy elköltözzek ,mivel ,hogy élnénk meg a barátommal ,de alig húztam ki ezt a két hónapot ,nagymamám is segitett nekem és a barátom is. Találtam munkát és holnap érkeznek haza,és beszélni szeretnék vele. Örülnék ,ha segítenétek ,hogyan is kezdjek hozzá ,nem szeretnék megint össze veszni vele.

2020. aug. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ki fog eltartani?
2020. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen össze fog veled veszni, erre készülj. Hiába van munkád, nem hiszem, hogy felelősnek fog tartani erre. (Holott 22e Ft-al, ő is végtelenül felelőtlenül hagyott otthon.)
2020. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Felnõtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz. Anyud meg majd megszokja.
2020. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te nem tudsz megélni az általa hagyott kis pénzekből, a barátoddal fogsz ettől fogva élni és gazdálkodni. Beszélj a barátoddal, hogy ha kidob, mehetsz-e rögtön hozzá. Csomagolj össze, ha a barátod fogad, mert nagy összeveszéskor anyád lehet, hogy kilök a küszöbön. Legyen azonnal hova menned, tisztázd még ma este.
2020. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, olvass figyelmesen: "Találtam munkát ..." - írta a kérdező.


Kérdező!

Szerintem anyukád minden indoka csak kifogás volt: nem tudja elfogadni, hogy felnőttél és a saját lábadra állsz. A konfliktus nemigen kerülhető el, de ha igazán szeret, akkor hosszabb-rövidebb idő után el tudja temetni az anyuka - kislánya kapcsolatot, és helyette tud építeni egy anya - felnőtt lánya kapcsolatot.

2020. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem nála fogsz lakni, nem kell eltartania anyagilag, és jogilag felnőtt vagy, ezért nyugodtan elköltözhetsz, nem kell az engedélyét kérned. aki hátrahagy hónapokra ennyi pénzzel, az amúgy is elmebeteg, szóval sok jóra ne számíts.
2020. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettek valamennyire . Ma fogok beszélni vele. Az 1-es válaszolóhoz szólva, a barátomnak és nekem is van munkánk. Olyan kapcsolat alakult ki köztünk ,hogy már rég óta tervezgetjük az összeköltözést, de persze én mindenek előtt beakartam fejezni az iskolát.
2020. aug. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!