Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anya viselkedése...

Normális anya viselkedése most? Figyelt kérdés Elég hosszú lesz a történet, előre is bocsánat.

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt mentem át a barátomhoz a szomszéd városba. Reggel készülődtem és közben vártam haza anyát, mert ő reggel 5től 8ig melózik... Nem jött, felhívtam fél10kor 2szer. Nem vette fel. Hívom 3/4 10kor. Felvette,hogy "jólvan már az utcaajtóban vagyok". Mondom oké. Bejön a házba, én közben vasalom a hajam. Megkértem, hogy vasalja ki az egyik felsőmet, amit vinni szeretnék, csak eléggé gyűrött. Erre elkezdte mondani, hogy ő de nagyon rosszul van, berúgott... Reggel. Mondom neki, hogy akkor nem vasalod ki? Meg akkor ezért voltál olyan sokat oda? Befeküdt az ágyába.. Én közben már indulásra kész voltam, erre anya beszólt, mikor mentem ki, hogy "de kibas_zott hülyén nézel ki, de béna vagy!" és közben nevet. Mondom oké, ezt meg sem hallottam. Kint láttam meg, hogy a fekete nadrágom tiszta szöz. Gyors visszamentem a házba átcserélni, mert nem akartam szöszös cuccban elmenni. Ahogy belépek anya elkezd kiabálni, hogy nehogy lecseréljem már a nadrágot, de idióta vagyok és ilyenek. odaszóltam neki, hogy jobb lenne ha befejezné és ő se jobb egy fokkal sem mint apám, ha iszik. Erre elkezdett még jobban és csúnyábban kiabálni, hogy egy semmirekellő vagyok aki 18 éves létére képtelen kivasalni egy felsőt(17 vagyok amúgy) és hogy feltüzeli az összes cuccom meg inkább haza se menjek és ilyenek... Visszakiabáltam neki, hogy "látom nagy gond, ha nem neked adok igazat és nem tűröm, hogy ilyen vagy velem és neked is megmondom mint anno apának" erre még hallottam fél füllel, hogy azt kiabálja, hogy én vele így nem beszélhetek.



Szombat hajnalban jöttem haza. Azóta nem szólt hozzám egy szót sem. Jóformán rám se néz, be van sértődve. apa kérdezte, hogy mi van. Elmondtam neki, de anya akkor sem beszél velem, húzza a száját. Tegnap este elkértem magam moziba apától, utána megkérdeztem anyát, erre rám se nézett csak vállat vont, mondom akkor ezt igennek veszem. Nem szólt semmit.



Jogosan van ő megsértődve rám? Mit vár most tőlem?



#anya #Gyrrek anya kapcsolat
2020. aug. 27. 12:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%

Miért, szerinted nem gáz, hogy MAJDNEM 18 évesen anyádat kell megkérni, hogy vasaljon ki neked egy pólót?


Szerintem elég gáz vagy. És nem anyukád, aki dolgozik és eltart téged.

2020. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
76%
Szép család. Anyád büszke lehet magára, hogy alkoholista. Te meg tanulj meg vasalni.
2020. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
40%

18 évesen már elköltöztem önállóan éltem. Te meg itt azon vered a rinyát hogy anyád miért nem gondoz mint egy csecsemőt.

Ideje felnőnöd.

2020. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit sem érzed égőnek, hogy 17 évesen anyáddal vasaltatod a pólódat? :/ Pláne, hogy még hívogatod is, hogy azonnal teremjen már otthon, mert pólót kellene neked vasalnia.
2020. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
36%
En is van, hogy vasalok anyanak, vagy o nekem...attól függően, ki van kesesben. Tényleg ezt ragadjátok ki, hogy lehessen kerdezot csesztetni??
2020. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen életképtelen gyerek mellett én alkoholista lennék. Jól kiegészítitek egymást.
2020. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
62%

Anyukád gusztustalanul viselkedett veled, amit én biztos nem felejtenék el... ilyen típus vagyok.

#1. Itt nem a póló kivasalásával van a baj... meg nem is azzal, hogy a kedves anyuka felöntött a garatra egy kicsit... hanem azzal, hogy a saját lányával úgy beszél, ahogy én egy kutyával nem mernék (még ittasan sem).

Gondolom a kérdező ki tud vasalni egy pólót, én is ki tudok 23 éves fiúként...


"Szerintem elég gáz vagy. És nem anyukád, aki dolgozik és eltart téged."


Eltartja. Persze, hogy eltartja, mert a gyermeke. Vállalta ezt, mikor összejött a baba. Imádom, mikor gyakorin azzal jönnek a nagyokosok, hogy ő tart el, neked meg kuss van... márpedig egy gyereknek is van joga ahhoz, hogy ne úgy beszéljenek vele, mint egy kutyával.

2020. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
46%
Mit vársz egy részegtől?
2020. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%
#9 Vasalást. Vasalást várt tőle.
2020. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Hát hogy milyen emberek élnek köztünk tudjátok hogy ez nekem milyen érzés? Nehogy már ennyire gonoszak legyetek. És kitudók vasalni egy polót nem arról van itt szó de egy alkalommal azert kivasalhatta volna anyum. És még ti vagytok mérgesek meg fel vagytok háborodva hát ezt komolyan mondom nem hiszem el...
2020. aug. 27. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!