Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a feleségem...

Miért csinálja ezt a feleségem? Titeket nem irritál az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Rántott húst eszel, vagy resztelt májat? - kérdezi tőlem a feleségem.

Resztelt májat kérek.- válaszolom.

De van rántott hús, ha mégis kérnél.- feleli

Nem kérek, resztelt májat kérek.

Nem szereted a rántott húst? - kérdezi.

Szeretem, de a resztelt májat is szeretem, és most azt kértem.


Másnap:

Ma rántott húst eszel. A májat tegnap megetted.


(Olyan hangsúllyal, mintha valami rettenetes helytelen dolgot tettem volna ezzel.)


2020. aug. 28. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Rántott húst kellett volna enned, a májon nem érződik annyira a másnaposság
2020. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
Egy kérdés, lehet én vagyok a hülye, de mi az a resztelt mály?
2020. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Drágám te vagy az? :-) mert en magamra ismertem.

En akkor csinalom ezt, ha szekalni szeretnem a masikat mert elotte epp kifejtette ket nappal mennyire imadja a rantott hust es o nincs is oda a resztelt majert. Es ilyenor ertetlenkedem, hogy akkor mi a fr.ert nyavogott rantott husert. Persze menstruacio elott ezek meg gyakrabbak.


Valoszinu o akart resztelt majat enni es csak udvariassagbol kerdezte meg melyiket kered es nem szamitott ra egyaltalan hogy azt kered, amit o is evett volna. Amikor meg mar valasztottal nem volt kepe azt mondani o is azt szerette volna. Legkozelebb inkabb kerdezz vissza o melyiket szeretne?

2020. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk lehet, hogy nem válogatnod kellene, hanem megköszönni, hogy rántott húst is képes volt a társad sütni, főleg ebben a 40 fokos melegben... a feleséged nem konyhai cseléd, hogy az ízlésedet lesse, hanem elméletileg egyenrangú fél.

Csak azért, mert nincs himbilibije, nem arról szólnak az álmai, hogy a tűzhelynél robotoljon és egész nap a kedvednek tegyen eleget.


Az máj áráról nem is beszélve. Gondolom, neki kell az ennivalót is beosztani meg bevásárolni.


Arra nem gondoltál, hogy aznap "csak" azt volt ereje megfőzni? Nem akart egy nap 6 fogásos ebédet csinálni, mert be is kell osztani az ételt és egyébként is marha kimerítő?

2020. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
#2-esnek... [link]
2020. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
4-es, 2020. 08. 28. 22:25, ki mondta, hogy nem volt kész már mindkét étel?
2020. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
5ös, köszi már értem így.
2020. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarom a kérdezőt védeni, de ha a felesége resztelt májat evett volna, akkor miért nem mondta ezt. Ez annyira alap kommunikáció lenne. Inkább itt van a hiba, hogy ennyit nem tudnak megbeszélni, erre asszonyka bevágja a durcit, a pasi meg les mint edényes, mert nem érti mivel sértette meg.
2020. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
94%
Lehet hogy ő akarta megenni a rántott húst
2020. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Most nem azért, de mire megy ez a pontozgatás?

Mégis ki a fene tudná biztosra, hogy mire gondolt a költő??? :D

Egy full értelmetlen duzzogás és lehet köze nincsen a kajához. De már most komolyan érdekel hogy mit tettél :D

2020. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!