Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a feleségem...

Miért csinálja ezt a feleségem? Titeket nem irritál az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Rántott húst eszel, vagy resztelt májat? - kérdezi tőlem a feleségem.

Resztelt májat kérek.- válaszolom.

De van rántott hús, ha mégis kérnél.- feleli

Nem kérek, resztelt májat kérek.

Nem szereted a rántott húst? - kérdezi.

Szeretem, de a resztelt májat is szeretem, és most azt kértem.


Másnap:

Ma rántott húst eszel. A májat tegnap megetted.


(Olyan hangsúllyal, mintha valami rettenetes helytelen dolgot tettem volna ezzel.)


2020. aug. 28. 22:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%

Feleséged menstruál...

31/N

2020. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

Miert kap lepontozast az, aki nokent leirja, hogy milyen idegolo tud lenni. En szoktam ugyanezt csinalni...es leirtam mikre gondolok kozben. Errefollepontoztak az okoskak. Ertem en hogy nem tetszik a viselkedes mint olyan, de a kerdezonek talan csak hasznos a valasz.


Egy kiegeszites. A feleseged nem szeret mar es ha rendszeresen beledkot minden ilyesmiert, akkor ideje aggodnod, hogy netan mas ferfi fwltunt az eleteben. (Szinten tapasztalat (ertsd amikor szeretom volt semmi nem volt jo amit a ferjem csinalt akkor is beszoltam neki ha csak almaban fordult egyet az agyon...), csak a sok huyle megint majd lepontoz.)

2020. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam úgy zajlott volna le, hogy "kösz, egyik se kell. Kolbász, hagyma, puha kenyér, oszt'szevasz"

(macskák lájkolják a resztelt májat, végre fényes lesz a kis bundájuk. Ez most komoly: pasi létemre én kényeztetem el jobban a cicáinkat)

Asszony meg: "Akkor jólvan, a rántott husi és/vagy a máj marad a gyerekeknek, nekem, vagy a macskáknak"

És nincs sértődés. :)

Az összeveszés csak azon van, volna, hogy májjal etetem a cicákat. :)

Mindketten kora 50-esek vagyunk, amúgy. :D

2020. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
A máj undorító.
2020. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

3-as: Kérdésre kérdezzek vissza? Játszmázunk?


4-es: Miből következtetted ki, hogy válogatnék, és cselédként bánnék vele? A kérdésemben semmi ilyesmire nem utaltam.

2020. aug. 30. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!