Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az nők/férfiak, akiknek...

Azok az nők/férfiak, akiknek a jelenlegi párjuknak van korábbi házasságából vagy párkapcsolatából gyereke. Jónak mondanátok a kapcsolatotokat a gyerekekkel? Hamar megszokták, hogy van egy új ember az életükben?

Figyelt kérdés
A párom előző házasságából van két kisgyereke, 2 és 5 évesek. A közeljövőben tervezi, hogy bemutat nekik személyesen is. Tapasztalatok érdekelnének, akik hasonló cipőben jártak, hogyan viselkedjek velük, mennyire fogadhatnak még el engem stb. szóval minden érdekelne. Nem, nem miattam váltak, a kicsi születése után nem sokkal, amikor még nem is ismertük egymást.

2020. szept. 6. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi a felállás? Ki kicsoda itten? Amúgy annyi mindentől függ...
2020. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én a gyermektelen nő vagyok a magam 34 évével.
2020. szept. 6. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Akarsz gyereket? Akar még a meglévői mellé újakat?
2020. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most még picik, könnyebb dolgod lesz. Csak szerettel legyél felejuk. Probalj meg veluk játszani. Az apukajuk sokat segithet ha latjak h o is szeretettel van feled. En hasonlo helyzetben voltam. Az ex szerencsere kedves volt. Nem mentem az akarata ellenebe, ha vmit megkert pl. Hogy ne adjak nekik csokit akkor ahoz tartottam magam. A gyerekek ereztrk h jo a kapcsolat a 2 "anya" kozott ez is sokat segitett.
2020. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat és a hasznos tanácsokat! Szeretnénk mindenképpen közös gyerkőcöt, ezért is örülnék ha minden rendben lenne körölöttünk és a kicsikkel is sikerülne egy jó kapcsolatot kialakítanom.
2020. szept. 6. 11:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak egy kislánya van, 4 éves volt mikor összejöttünk, a gyerek engem nagyon szeretett, többször keresett telefonon mint az apját. Az anyja viszont ezt nem tudta elviselni, most már lassan egy éve se én, se a párom nem beszélt vele. Nem tudom hogy ha találkoznánk újra most hogy viszonyulna hozzám vagy az apjához. Mivel az anyjával nagyon eldurvult a viszony gondolom a gyereknek mi lettünk szemétnek beállítva. Egyébként 1 éven belül tervezzük a közös babát :)
2020. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon-nagyon türelmesnek kell lenned. És amire most gondolsz, na annak a tizszeresere gondolj türelem ügyben.
2020. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak: a párod ezt hogy tudja elviselni, hogy nem láthatja és nem is beszélhet a kicsivel? Nem volt annyira feszült vagy ideges miatta? Nem szép a kicsi anyjától, hogy ezt csinálta vele.
2020. szept. 6. 12:40
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: igen, ezt már mondogatom magamba egy jó ideje. Remélem menni fog.
2020. szept. 6. 12:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Dehogynem, eleinte szegénynek nagyon rossz volt, de mikor már a kislány is úgy beszélt vele telefonon mint egy kutyával, akkor belátta hogy ennek nincs értelme. Próbálkozott gyámügyön is segítséget kérni, de nem különösebben érdekelte őket a dolog
2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!