Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karantén és covid. Lagziba...

Karantén és covid. Lagziba mennétek?

Figyelt kérdés
Karantén után lagziba mennétek? A gyerekem karanténba került egy osztálytársa Covid pozitív tesztje miatt. Viszont megvagyunk hívva a bátyám fia lagzijába. A nagy nap előtt már nem lesz a kicsi karanténba és nem is jelentkezett nála tünet. Viszont a bátyámék közölték velünk, hogy ne menjünk, hátha karantén után is lefertőzzük a jónépet (pedig senki nem vírusos közttünk). Megmondom őszintén kicsit megbántódtam. Ha hivatalosan karantén miatt nem tudnánk menni akkor utalnák pénzt a fiatal párnak. De így, hogy mehetnénk de ők félnek tőlünk és nem mehetünk, elgondolkoztam rajta, hogy ha nem látnak jó szemmel akkor a pénzemre se legyenek kiváncsiak. Szerintetek?

2020. szept. 18. 18:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%

Tudod ha annyira félne nem ia rendezne lagzit hiszen bárki lehet tünetmentes hordozója és fertőz.

Én nem adnék pénzt a helyedben.

2020. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor se mentem volna, ha nem szólnak.
2020. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Én sem adnék pénzt...
2020. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Én sem mennék (igaz én nem is szeretem az ilyen összejöveteleket, lagzit sem, szóval még jól is jönne, hogy nem kell magyarázkodni). Ne menjél, pénzt se adjál.
2020. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%
Én csináltatnék tesztet. Ha negatív mindenki megnyugodhatna és elmehetnétek az esküvőre.
2020. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Naná hogy nem adnék pénzt.
2020. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%

"Én csináltatnék tesztet. "


20 ezer forintért fejenként, csak azért hogy el tudj menni egy esküvőre?

2020. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Persze csináltasson tesztet az ajándék arat költse arra?
2020. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

beállítanék 4 db negatív teszttel :D ajándék helyett!

Amúgy valahol jogos az aggódalmuk, de ennyi erővel ne is rendezzék meg a lagzit.

2020. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát a teszt lesz az ajándék, hogy tutira negatívak. Amúgy én imádom a lagzikat és nekem rosszul esne mert ennyi erővel tényleg bárki lehet koronavírusos a lagzin. Szerintem ne menjetek, na de akkor a pénzt se várják el tőletek, ne utaljatok semmit sem
2020. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!