Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szulok rontottak el az...

A szulok rontottak el az eletunket, most tegyek ugy mintha mi sem tortent volna?

Figyelt kérdés
Anyam es apam 4` eve egyutt vannak, sajnos es pokolla tettek az eletunket.Most meg vhol sajnalom oket, mert oregek es betegek, de meg mindig nem erdekeljuk oket, csak penz kell nekik.Segitettunk amikor tudtunk, mindannak ellenere amilyenek voltak, de most, hogy nem tudunk, kozoltek, h szamukra meghaltunk.
2010. aug. 6. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ők a betegek,megkeserítik az életed, te segitesz annak ellenére hogy mijenek veled..egyszer nem tudsz segiteni(pedig nemis lenne kötelességed)és te vagy "halott " számukra..hát erre csak azt tudom mondani hogy ezt ők okozták maguknak.Ne érezd rosszul magad..sőt még jó is voltál hozzájuk ha ezt nem becsülik meg az már az ő bajuk!
2010. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha az en anyam azt mondana nekem, hogy reszerol halott vagyok, ugy hagynam ott, mint eb a sz@arat, tobbet ra sem neznek. Apammal mar volt ilyen szitu kb 10 eve, o nem azt mondta, hogy szamara halott vagyok, hanem azt, hogy mi a f*sznak hoztak engem a vilagra egyaltalan. Azota nem beszelek vele. (es nem is hianyzik) Szerintem ha a szuleid igy gondoljak, ne keresd oket egy darabig! Aztan majd ha lenyugodtak a kedelyek, meg az ido megszepitette egy kicsit a dolgokat, meglatjatok, hogyan tovabb.
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon durva dolgok voltak gyerekkorunkban, ugy ahogy feldolgoztuk es probaltunk kialakitani egy normalisabb viszonyt, de nem megy.Es kozben arra gondolok, h ha meghalnak banni fogom, h nem adtam oda mindent(mikozben nekem sincs}.
2010. aug. 6. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ők szakították meg a kapcsolatot, innentől az ő bajuk.
2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 margoz ***** válasza:
100%

Sajnos sok szülö ugy gondolja hogy a gyerekeinek pénzel kell bizonyitani a hálát,hogy igy vagy ugy felnevelték öket.

Ne érezz lelkiismeret furdalást az ö viselkedésük miatt,ha te ennél többet nem tudsz nekik segiteni,és ök ezt nem értik meg,és nem elég a szeretett meg hogy látogatod öket nincs mit tenni.Azért probáld néha öket látogatni,de pénzt ezek után sose adj,lehet csak igy akarnak zsarolni (Halottam már ilyen viselkedésröl).

2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

segíts, ahogy és amennyire a te helyzeted engedi.

mert ha egyszer elhunynak, akkor félő, hogy tényleg mindent megfogsz bánni! a te lelkiismereted legyen legalább tiszta, ha már ők így bánnak veled. te megpróbáltad, mindent megtettél, amit lehetett.ha ez sem elég... :S

2010. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!Es gondolkodom a dolgon, de ures kezzel nem merem oket meglatogatni, mert nagyon fagyosan fogadnak es vinni nem tudok jelenleg.Soha sem kerdezik meg, h hogy vagyunk es van e penzunk, az mellekes.Igy nehez latogatoba menni, de megis a szuleim es csak felneveltek, meg ha csak ugy is, h intezetbe kivankoztam es folyton a halalra vagytam.
2010. aug. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!