Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzek albérlet...

Szerintetek költözzek albérletbe vagy tovább szenvedjek itthon?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nem jó szemmel tekintek a családomra. Minden reggel undorral kelnek fel amit végig kell hallgatnom, minden apróság miatt engem hibáztatnak, főleg anyám azt magában beszél és mérgelődik. Sőt miután hazaér munkából állandóan azt hajtogatja, hogy "nem bírom tovább, fáj mindenem" és ezt nap mint nap. Semmi újat nem tud mondani. Mivel féltenek ezért elvárják, hogy este 9-re érjek haza mikor a barátosnőmhöz megyek lazulni. Ezt ilyen "szabálynak" mondják. Mostanában anyám valamiért mindig morog és magában beszél reggelente, és ezt kell hallgatnom. Már konkrétan idegesítenek a jelenlétükkel, pedig régebben semmi gond nem volt. 23 éves lány vagyok. Már kezdem érezni, hogy jó lenne már teljesen egyedül. Sajnos most nincs munkahelyem, de amint lesz és lesz elég pénzem akkor lehet elkéne mennem albérletbe, mert ha évekig még itt maradnék szerintem megőrülnék. Mit gondoltok? Lehet bebeszélem, de tényleg néha ideges leszek tőlük. Mit tanácsoltok? 23l

2020. szept. 23. 04:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Költözz. Anyukád nem költözhet....

Esetleg a barátnődhöz. Az biztos eltart, csak úgy random.

2020. szept. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem bírod elviselni úgy nőtem fel anyám hetente közölte velem hogy gyerekkoromban meg kellet volna fojtani vagy rohadtál volna ki belőlem .

47/F-éves vagyok két lányom van tisztességben és rendben vagyunk. Anyám, 20-éves koromban meghalt apám rá egy évre semmi örökölni való de talpon vagyok .

Evvel csak azt akartam mondani nem vagy egyedül a családi teherrel .

2020. szept. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

anyám is közölte velem, hogy bárcsak megfojtott volna a születésemkor. és közben addig vert, ameddig levegőt bírt venni.

az oka az volt, hogy nem azt a ruhát vettem fel 15 évesen, amit rám parancsolt

tavaly meghalt. a sírjához se megyek ki..

menekülj

2020. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 évesen költöztem el otthonról azóta teljesen megváltozott az egész életem. 23l
2020. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Hm..az nem zavar hogy most ők tartanak el?
2020. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
98%
Ha otthon szenvedsz, akkor nyilván jobb költözni, ez nem kérdés.
2020. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%

Vagy troll vagy, vagy pedig felesleges és buta a kérdés. (Ezért, gondolom, pirossal jutalmazol...)

23 éves lány vagy és itt kérdezed, költözz-e albérletbe munkahely és pénz nélkül.

.

Míg anyád a munkahelyén a pénzért dolgozik, amiből a család él, te végzel-e valami házimunkát, hogy anyádnak könnyebb legyen?

.

Munkahely és pént nélkül, MamaHotelbenélni, MamaBankot használni, kellemetlen feltételekkel jár.

2020. szept. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
hát az tényleg elég visszatetsző, hogy anyád azért morog, mert dolgozik, kvázi pénzt keres a te eltartásodra is , és szerencsétlen még morogni mer, hogy fáradt..fáj mindene. Talán szólj neki, hogy csukott pofával húzza az igát.Te lusta dög! cseréljetek! menj el TE dolgozni, ő meg maradjon otthon pihenni egy kicsit, ha ráfér,gondolom mindjárt jobb lesz a kedve.
2020. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit bővebben (és őszintébben!) is írhattál volna a dolgaitokról, akkor könnyebb lenne a válaszadás.

Például leírhattad volna, hogy van e valami mentális betegséged, amiért "túlféltenek" és eltartanak még 23 évesen is.

Van valami végzettséged? Dolgoztál valaha egy percet is?

Az előző 20 ingatlanos/albérletes kérdésedből egyértelműen kiderült, hogy még megközelítőleg sincs semmi fogalmad a világról, a mindennapi életről, akár egy csekkbefizetésről legyen szó.

Minden bántás nélkül mondom,hogy egy anonim oldalon legyél őszinte, akkor lehet érdemben hozzászólni.

2020. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

9-es vagyok

Tudom, hogy jön a szokásos válasz, hogy ez az első kérdésed és most regisztráltál, de ettől most kímélj meg minket!

Saját érdekedben beszélgessünk őszintén!

2020. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!