Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztél el a...

Hány évesen költöztél el a szüleidtől és mi volt a költözés oka? Hova mentél? Kivel?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
22 évesen,mert önálló életet akartam. Albérletbe. Az akkori kapcsolatokkal.
2020. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen amikor befejeztem a szakmunkásképzőt, és rögtön elmentem dolgozni. KÖltözésem oka, hogy anyám agresszív alkoholista volt. Értsd: előbb ütött, utána kérdezett. Mivel már 14 évesen eldöntöttem, hogy amint lehet elköltözöm, így már gyűjtöttem a pénzt ahogy tudtam. 18 évesen ösztöndíjjal, évekig tartó sporólással, tudtam egy szobát bérelni. Egyedül mentem, lányként nem volt így sem hátrány.
2020. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
19 évesen, albérletbe szobát bérelve egyedül suli mellett dolgozva, azért mert szegények voltunk és én még tanulni akartam nem dolgozni( bár úgyis kellett) nem az ő sorsukra jutni. Meglett a gyümölcse jól keresek, saját ház és autó.
2020. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
18 évesen fogok (Remélem nem gond, hogy én is írok mivel még várok, hogy betöltsem), az ok annyi, hogy egyszerűen nem bírom itt. Mindenki jön azzal, hogy más örülne ha lenne anyja, hát akkor örüljön neki baszki, költözzön ide és éljen az enyémmel, aztán majd megtanulja, hogy nem minden szülővel olyan jó az élet.
2020. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
27, albérletbe a völegényemmel
2020. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
27 évesen költöztem el a szüleimtől. Addig velük éltem és gyűjtöttem az önerőre. Saját lakásba költöztem a feleségemmel.
2020. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

17evesen.

Jott az uj feleseg, aki alam tett apamnal, engem meg kidobtak...eloszor jelkepes osszeggel tamogatta az alberletem (17evesnek!!!, amikor a torveny is kotelezi a gyereke eltartasara még, söt!), en ugye akkor ezekkel nem voltam tisztaban igy atmentem esti gimibe es mellette heti 4 napban 10oraztam gyorsetteremben. Ez evekig ment igy. Aztan nyilvan az erettsegivel mar javultak a lehetosegeim, apammal megszakitottam a kapcsolatot, szegyen emmber. Fontosabb volt a p.na mint a sajat gyereke...tonkre tette a kamaszkorom, a lehetosegeim...de igy 10evvel kesobb sikerult behozni a lemaradast. Csak hat az ido gyorsan mulik, meg az elet is megkeseritett, inkabb erzem 47nek magam, mint 27nek.

2020. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

21 évesen koltoztem el sajat házba, es egyedul laktam 9 evet.

Korlátlan szabadsag es függetlenség.

Akkor es ott amugy se letezett a mamahotel jelenseg.

2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen, felvettek egyetemre és kolis lettem, majd a barátommal albérletbe 25 évesen. Szeretem a családomat, támogatnak mindenben, de jó, hogy már nem velük élek. Legalább havonta egy hétvégére haza megyek.
2020. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
40 évesen, akkor lett annyi pénzem, és akkor találtam egy olcsó falusi házat. Párommal költöztem oda, ő elég sok helyen lakott már, több kapcsolata is volt, én pedig a szülői házból.
2020. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!