Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek elváltak a szüleik,...

Akiknek elváltak a szüleik, és a szüleiknek lett új párjuk, esetleg született féltestvérük, vagy lett mostohatestvérük: hogy jöstök ki a mostohaanyátokkal/apátokkal, fél/mostohatesókkal?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 3 éves koromban váltak el a szüleim. Van két édestesóm: egy húgom és egy nővérem, és van 2 féltesóm anyai oldalról. Velük nem nagyon jó a kapcsolatom, mert 13 év és 15 év van köztünk, amiért én nem tudok velük foglalkozni.
2020. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egy barátnőmnek a (lány) féltestvére egyben a legjobb barátnője is.
2020. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
#2 nem az volt a kérdés, hogy írd le milyen a kapcsolata a barátnődnek meg a féltestvérének.
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jöttem ki jól apám új nőjével. Az elején mikor kisebb voltam, próbált jópofizni velem, de hihetetlenül erőltetett volt az egész, aztán meg hallottam ahogy kinevet apámmal. A nővel körülbelül 5 éve találkoztam utoljára, a féltestvéreimmel 3 éve.
2020. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam amikor szüleim el váltak azóta anyumról nem tudok semmit , hogy mi van .

Apummal élek , jól ki jövök a párjával . Nincs tesóm , apum és a párja szeretnének közös gyereket majd .

2020. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%

Anyának a kapcsolat elején utáltam a párját. Aztán egy pozitív csalódás volt. Most nagyon jól kijövünk egymással. Itt született egy féltesó is.

Apának a barátnőjét nagyon imádtam az elején. Aztán a tündérből lett egy igazi gonosz mostoha. Egy szót nem képes már hozzám szolni, apát sem engedi hogy nagyon találkozzunk. Itt van egy mostohatesó akivel viszonylag jól kijövök

2020. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már újra együtt vannak a szüleim, de nem mindig volt így. Volt anyának és apának is párja abban az időben, anyai oldalról 3 idősebb mostohatesóm volt, apai oldalról 5 mostohatesó, egy kivételével mindegyik kisebb volt nálam.


Anyai ággal nem igazán találkoztam, nem voltunk rosszban, de jóban se. Apámmal maradtunk az öcsémmel, borzasztó volt 4 kisgyerekkel együtt lakni, minden különböző korban volt gyerek (gimis, felsős, alsós, óvodás és egészen pici), és a mostohaanyám se volt a helyzet magaslatán.

2023. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!