Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondok el magamról semmit,...

Nem mondok el magamról semmit, jó megoldás ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a környezetemben a legtöbb ember nagyon pletykás. Ha megtud valaki rólam valami infót..akkor rögtön elterjed.

Pl mit vettem, hol voltam ,kivel..stb.


Nem vagyok én akkora sztár...de inkább azokkal az emberekkel vagyok őszinte akikről tudom, hogy köztünk marad ha elmondok valamit.

Így az lett a "stratégiám", hogy akiről tudom hogy kifecseg mindent, azoknak nem mondok kb magamról semmit.

Ez azt is jelenti, hogy osztogatok meg mindent a neten mi törtlnt velem meg stb.


Az engem körülvevő emberekkel van a baj? vagy másnál is ez így működik.

Gondolom ez másnál is van.



2020. okt. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Hadd pletykáljanak... akinek ennyi öröme van h azon témázik ki mit vett, az meg is érdemli. Én le***arnám.
2020. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
én ugyanezt a "stratégiát" folytatom mint te..sokaknak (a pletykásoknak) megvan róla a véleménye, és zárkózottnak tart, de nekem sokkal jobb ez :) szerintem jól teszed, hogy azzal a pár emberrel foglalkozok, akivel kell.
2020. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Minek ide stratégiázni? Én pl. lesz*rom és kész. Olyan közeli ismerősöm nincs aki pletykálna, a többi pedig nem igazán érdekel mert ritkán beszélek velük, akkor is felületesen. Most érted, majd pont a mondhatni random emberrel vitatnék meg bármit is magamról? Ha netán útnak is indul valamiféle pletyka rólam, egészségükre. Az sem igazán érdekel.
2020. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szoktam magamról beszélni senkinek. De így is tudnak pletykálkodni. Én pl: -

- már voltam jehova tanúi tag ( ezt azért pletykálták, mert kifigyelték, hogy egy időben minden nap délután megyek valahová, és este jövök haza. Az eszükbe sem jutott, hogy délutános műszakban dolgoztam, mert helyetesítettem egy kolléganőmet)

- Zugivó, alkoholista vagyok. Ezt azért találták ki, mert évente 3 alkalommal minőségi, nagyon drága alkoholt veszem Ez igaz, de nem magamnak, mivel én soha nem iszok alkoholt. Ajándékba veszem apukámnak, aki szintén nem alkoholista, csak szenvedélyesen gyűjti a különleges italokat lassan 50 éve.)

Szóval mindegy mit mondasz vagy nem mondasz. Pletyka akkor is lesz.

2020. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igen..ezek a megbèlyegzèsek és előítèletek a szarok. Amikor bizonyos infokból már kialakítanak egy fals képet.

Persze, leszarom. De marad az, hogy akire úgy érzem tartozik elmondok dolgokat. Pletyka meg keringjen csak amit akarnak.

2020. okt. 1. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát... Ha elgondolkozol ezen, megfogalmazod a kérdést egyáltalán, hogy ez mire jó, akkor már mégsem sz*rod le annyira. Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy ami nem érdekel arról még csak beszélni sem beszélek, hisz fel sem merül pont azért, mert nem érdekel. Valahol akkor mégiscsak piszkálja a csőröd ezek szerint.
2020. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen. Attól még zavar,ha irigy,roszzindulatú pletykákat hallok vissza magamról. Főleg ha még nem is fedig a valóságot.

Úgy nem fog érdekelni, hogy megvonom a vállam és elkönyvelem,hogy megint nem csalódtam.

Nem vagyunk egyformák, ezért a rosszindulatú/buta/pletykás embereket úgyfogom kezelni ahogy kell. És azokkal leszek őszítne akik nem ilyenek. Kész. Végülis marad minden úgy mint eddig.


Leszarhatnám teljesen...de engem nem az zavar mi terjeng rólam. Hanem az zavar, hogy ilyen sötét némelyik ember.és inkább jobb lenne ha nem lenne az ilyen emberhez semmi közöm. :D

2020. okt. 1. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hadd találjam ki anyós megint megkérdezte mi a végzettséged,mit ettél ma? Hát te kész vagy komolyan mondom,nem kerestél még orvost? Időszerű lenne pedig,ez kb 20 kérdésed hogy játszd jamesbondot a mama előtt. Ja persze tudom most írsz ki kérdést először.
2020. okt. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó 🤣. Kitaláltad, gratulálok!

Mentem orvoshoz. Hello 😅

2020. okt. 2. 08:36
 10/10 Arktika válasza:
munkahelyen ,munkásszállón,suliban, erre erősen oda kell figyelni kinek mit mondunk el. inkább viselkedjünk ellenségesen ,zárkózottan azzal akiről tudjuk hogy veszéllyes lehet ránk. sok olyan van amelyik kedveskedni próbál, de csak azért hogy kihadználhasson és hátbaszúrhasson ,nem szabad barátkozni az ilyen intézetben nevelkedett söpredékekkel, az ilyenek sosem változnak meg, csak a könnyen szerzett pénz lebeg a szemük előtt..
2022. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!