Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki bocsátana meg és van-e...

Ki bocsátana meg és van-e olyan aki nem?

Figyelt kérdés
anyám helyett apám nevelt fel,évekig csak táv kapcsolatom volt az anyámmal,óvodás koromtól kezdődött az egész,mert elváltak.anyám azt sem tudta(tudja)hova jártam suliba,kik voltak a barátnőim....stb.aztán amikor készültem férjhez menni bekerült az életembe...próbáltam vele megtalálni a közös hangot,de mivel külföldre költöztünk,így nem kerültünk közel egymáshoz...egy laza kapcsolatot tartottunk,de anya-lánya kapcsolat SOHA nem volt.sőt..olyan laza volt,hogy inkább kihasznált,mint segített volna.hosszú a történet,nem írom le részletesen,az a lényeg,hogy azóta már eltelt 20 év,az idén próbáltuk megint a kapcsolatot esetleg kicsit helyrehozni...amikor már majdnem JÓ! volt,amikor kezdtem benne bízni,amikor azt gondolhattam volna,hogy na,végre,talán van anyám!akkor ellopott tőlem pénzt(100.000)és természetesen tagadta.majd pár hét múlva bevallotta,mert rákényszerült.én viszont nagyot csalódtam!!és nem tudok megbocsájtani!3 gyermekem van(17,15évesek,és 8 hónapos)nem váltam el,normális családban élünk,szeretetbe,dolgozunk,és boldogok vagyunk.egyes családtagok elítélnek,mert nem bocsátok!
2010. aug. 7. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Tanulhatnál a hibáidból. "Cheat me once, shame on you; cheat me twice, shame on me."
2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátanák meg, attól még, hogy a vérszerinti anyád, attól még eldobott magától és nem tekint a lányának, ezért akar folyton csak kihasználni. Itt nincs mit tenni, felejtsd el végleg!
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék,de nem tartanék vele tovább semmilyen kapcsolatot.
2010. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hát tényleg csúnya dolog amit tett, és én se bocsátanék meg, de mégiscsak az édesanyád...
2010. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtani, ezt?! 1 dolog, hogy elhagyott, az ember hibázik, sokszor hülye stb. De meglopni a saját lányát... Ez elfogadhatatlan egy anyától, vagy bármely családtagtól.
2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Én nem bocsátanék meg! Aki azt mondja, hogy bocsáss meg, hát nem volt még ilyen szituban, és totál nem érzi át, hogy milyen is ez! A saját érzelmeidre és meggyőződésedben higgy! Másra ne hallgass!
2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem bocsátanék meg. Nekem az anyósom lopatta el a kocsim :S
2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Én olyan szinten lennék vele,ezek után, hogy néha- néha azért pl.ünnepekkor beszélnék vele, hogy hogy van.(mégiscsak az édesanyád)

De igazi anya lánya kapcsolat soha nem tudna kialakulni...

De a családtagjaidnak, semmi joga elítélni téged, mert ezt csak is te tudhatod, hogy milyen érzés!!!

2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudnék megbocsátani. De hangsúlyozom, ogy nem vagyok e Te helyedben, csak elképzeltem, hogy mit tennék.
2010. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!