Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg ezt az egészet, hogy a házban egy darab számítógép van, amit mi hárman (én, apám, anyám) használunk. Ő kiment a kamrába egy-két dologért, mikor odaültem gondolván hogy most én vagyok a soron következő, úgy is megy vacsorát készíteni. Elfelejtett kijelentkezni messengerből, mikor megláttam hogy egy eszméletlen ronda férfival beszélget hogy így meg úgy téged xy helyen és időben. Apám mindent megad anyámnak és nekem is, indítéka se lehetne hogy megcsalja... Nem bírom nézni hogy semmit sem tud az egészről, anyám pedig színészkedik neki.

2020. okt. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy aznap apám nem volt itthon.
2020. okt. 4. 09:59
 2/49 anonim ***** válasza:
55%
Semmit ne tegyél. Nem látsz be a színfalak mögé. Nagyon max megkérdezheted róla anyádat, de ennyi.
2020. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
47%
Ilyen esetekben a „gyereknek kuss” elv a megoldás. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elfelejteni. Nagyon rosszat teszel, ha bárkinek is említést teszel erről, főleg az apádnak. Nyilván Te sem szeretnéd, ha az elkövetkezendő hónapokban és években veszekedésből és ordibálásból állnának a napjaitok.
2020. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
75%
És honnan tudod hogy anyád mindent megkap? Érzelmileg, nem az számít hogy apád pénzes...
2020. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom hány éves vagy, de igen a „gyereknek kuss” elv a megoldás. Én is voltam ilyen helyzetben, tapasztalat.

Anyádéknak maguknak kell megoldani az életüket, gondolom apád se hülye, előbb vagy utóbb rájön.

Amúgy nem tudhatod, hogy mi folyik kettejük közt.

2020. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
48%
A heti "jaj véletlen elolvastam anyám messengerét, kiderült, hogy megcsalja apámat, mit tegyek?" kérdés. Böngéssz a témában, mert kb mindenhol ugyanazok a válaszok vannak: gőzöd sincs a kapcsolatukról, gyerek vagy, fogd be a szádat és ne olvasgasd más messengerét. Amúgy is nagyon hihető, hogy anyád a szeretőjével tárgyal és megnyitva hagyja a beszélgetést egy olyan gépen, amit az egész család használ.
2020. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
34%
Honnan tudod, hogy mindent megad? Ott vagy mikor szexelnek?
2020. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
61%

Szóval az előttem szólók szerint falazzon csak az anyjának. (De ha ti lennétek az apa helyében akkor biztos hogy tudni akarnátok róla. Ha meg az apa csalná az anyát akkor egyenesen követelnétek hogy a kérdező teregesse már ki a szennyest mert szegény megcsalt nő megérdemli hogy tudjon az egészről)

Ha (HA) minden kétséget kizáróan(!) olyan a beszélgetés köztük akkor előbb szólj anyádnak hogy tudsz erről, rohadt szemét dolog amit csinál és valljon be mindent apádnak vagy te fogsz apádhoz menni a történtekkel. Hogy utána mi lesz azt bízd kettejükre, de add a tudtukra hogy ezt mindkettőjükért tetted.

2020. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
68%

#8-nak van igaza. Szólj anyádnak hogy valja be apádnak, mert ez rohadt kétszinű alattomos, és undorító dolog amit csinál. Apádnak ne szólj, csak próbáld elérni hogy anyád mondja meg neki, meg legfeljebb a csávót hajtsd el a kva annyába.


Akik meg azt mondják hogy ne csinálj semmit, azok remélem majd lesznek az apa helyében hogy rájöjjenek ez mekkora hülyeség.

2020. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
24%
Ne dumálj bele. És máskor nem mássz bele "véletlenül" más magánbeszélgetésébe, és nem olvass bele "véletlenül". Mert neked se tetszene ha ilyen pofátlanul kémkednének utánad, ahogy te tetted-
2020. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!