Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet utálja a családom,...

A férjemet utálja a családom, aki hasonló helyzetben van, hogy viseli ezt?

Figyelt kérdés
Nem minta férj az biztos, de azért rosszul esik, hogy kigunyoljak a külsejét, lenézik, kritizálják a viselkedését. Tudom igazuk van de olyan rossz érzés ez...

2020. okt. 5. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szerinted igazuk van és te is pont azt gondolod róla mint ők akkor miért vagy vele? Mazochista vagy?
2020. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az! Régen szerettem őt, de már elszállt a rózsaszín köd. Akkor még nem tűntek fel ezek a dolgok, amik most már kifejezetten zavarnak.
2020. okt. 5. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Az előző válaszodból ítélve nem vagy boldog.
2020. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
És pontosan ezért kritizálják a férjedet. A legjobbat akarják neked és nem tetszik nekik hogy olyan emberrel vagy aki nem tesz boldoggá.
2020. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%

Neked kell eldöntened, hogy kiállsz mellette, vagy nem. A külseje és a viselkedése miatt bárkit lehet kritizálni, ezeken a tulajdonságainkon a legnehezebb változtatni. Úgy hívják ezt, hogy személyeskedés.


"A férjemet utálja a családom"

"Tudom igazuk van"


Érdekes két mondat ez így egy kérdésben. Te is utálod?

2020. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Miért gunyoljak?

Miért nézik le?

Hogy viselkedik?

2020. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha elszállt a rózsaszín köd, és ennyi minden zavar benne, amire még a családod is rávilágít, akkor itt nem az a kérdés, hogy hogy kell elviselni a család kritikáját, hanem hogy te tkp. miért vagy emelett az ember mellett.
2020. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már boldog sajnos. Az hogy változatlan marad a helyzet a legnagyobb félelmem. Igy alakult, ezen már nem lehet változtatni, neki szültem gyerekeket,mellette vagyok 16 éve. Inkább ragaszkodom hozzá mint szeretem.
2020. okt. 5. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De mi bajuk van vele?

Írj részletesen

2020. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Huhh elo peldaja vagy a tanult tehetetlensegnek... Azt írod, attól félsz a legjobban, hogy így marad a helyzet, következő mondatban meg, hogy ezen nem lehet változtatni. Ezt olvasd el újra és ízlelgesd a saját ellentmondásod.


Nagyon sokan elválnak, gyerekkel is és élnek utána teljesen normális életet, nem te lennél az első és az utolsó sem.

2020. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!