Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt és miért viselkedik így? Én már tényleg nem értem az egészet.

Figyelt kérdés
Abszolút nem értem a sógornőmet. Tudni kell, hogy fiatalon, 21 évesen szült, mindenki nagyon segíteni szeretett volna nekik, ezért ráírták a párom szülei a családi házukat, ők kisebbe költöztek, autót kaptak anyósáéktól stb. Mi nagyvárosba költöztünk, nem támogatott senki, ránk valahogy nem maradt ez mellett. Volt hogy egy hetet lépcsőházban aludtunk a párommal amíg megkaptuk az első fizetést. Eleinte nagyon nehéz volt, de szépen rendbe szedtük magunkat, nem panaszkodtunk, munka mellett lediplomáztunk, jól élünk. Eljárunk kirándulni is néha, de mindig olyan fura érzésem van a sógornőmmel kapcsolatban. Mintha így is féltékeny lenne ránk, annak ellenére hogy mindent megkapott amire csak vágyott. Soha nem kellett nagyon semmit önerőből elérnie, inkább általában sírással és hisztivel érte azokat el. Tavaly sírt hogy nincs pénzük a lagzira, sokban segítettünk (kb 300 000ft értékben), sírt hogy nem olyan a virágja amilyet szeretett volna, keresztanyja már ugrott is másikat szerezni. Szerintem főként azért viselkedik vele mindenki ilyen előzékenyen, mert annyira erőszakos és akaratos, hogy senkinek nincs kedve hallgatnia ami utána jön. Mindenben csak neki lehet igaza, ha nem, akkor sírás vagy kiabálás van. Az első baba születése óta elment már 7 év. Most jön a második. Nekünk még a párommal nincs babánk, ezért bármiről véleményünk van ebben a témában, akkor az a válasz, hogy te ne szólj bele mert neked nincs gyereked (pontosan ilyen stílusban). Már egy ideje kezd ebből elegem lenni. Először az érintett furán, hogy eltervezte, hogy az idősebb fiúnak vesz egy drágább holmit, de úgy, hogy a rokonoktól gyűjti össze a pénzt az adott dologra. Amikor az egyik rokon azt mondta, hogy ő már kitalálta mit vesz ajándékba, így nem szeretne pénzt adni, gondolhatjátok mi lett. Sírt és üvöltött, hogy elege van. Az utolsó csepp nálam a pohárban viszont az volt, amikor megkért egy szívességre, de heti 2 délutánomat venné igénybe hosszútávon, ami nem fér bele most az időmbe. Szépen elmondtam neki, hogy sajnálom, de most nem fog menni, mert nem fér bele az időmbe, de ha majd felszabadul, szólok és megbeszélhetjük. Szerintetek mi lett? Sírás... és hogy én hogy képzelem, hogy nem segítek szegénynek. Nem értem ezt a viselkedést, miért csinálja ezt? Nem tudom eldönteni, hogy mi a gond, mert amikor beszélgetünk akkor folyton azt mondja, hogy milyen csodás minden, hogy a férje is mindenben tökéletes. Szerintetek? Lehet csak megjátsza? Lehet minket sem kedvel? Nem értem. Köszi, ha válaszoltok, lehet valaki tud értelmes magyarázatot adni erre a viselkedésre.

2020. okt. 7. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Elkényeztetett, hisztis p*csa, akit tovább kényeztet a családja, csak a hercegnőnek mindene meglegyen és úgy, ahogyan azt elképzeli.

Vannak gondok a család fejében is.

2020. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Azért csinálja, mint ahogy látod, eddig mindent megkapott vele.
2020. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Így még ha tudatalatti is, úgy gondolja, hogy ezzel elérheti a célját.
2020. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Én a ti viselkedésetekre keresnék inkább magyarázatot. Miért tömitek pénzzel? Miért lesitek mit óhajt? Felnőtt ember, oldja meg ha akar valamit.
2020. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Savlekotő ***** válasza:
100%
Itt az is hibás aki évekig pénzel ajnároz egy ilyen embert aki így él és erre vállal két gyereket is hogy majd a rokonok össze dobják a pelusra valót.. Eszem megáll,de gondolom munka viszonya sok nem volt..
2020. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De te ezen mi a francért rugózol? A család nyalja ki a sejhaját, te ne foglalkozz vele.
2020. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

A sógornőd már 28 éves, mindjárt 2 gyerekes családanya.

Meséld el neki, hogy ideje felnőni!

2020. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésekre a válasz, hogy nem tudom pontosan megmondani. Lehet azért pénzeljük őket, vagy azért járatom folyton ennyit ezen az agyam, vagy azért nem szólok vissza, mert nem akarok a párom szüleivel rosszban lenni. És itt nagyon úgy érzem, hogy ennek ez a feltétele, hogy mindennek úgy kell lennie, ahogy a sógornőm akarja.
2020. okt. 7. 15:00
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Hisztis idiòta..de veletek se kicsi a probléma..
2020. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha örök életre szolga akarsz lenni nála, akkor csak csináld! Neked is ideje lenne felnőni, saját családod van, remélhetőleg gyerek is lesz, azok sokkal fontosabbak, mint ez a hülye pcsa (tényleg rá nincsen jobb szó)!
2020. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!