Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége leöntötte az új...

Apám felesége leöntötte az új macbookomra a vizet. Nem tartja hibásnak magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy új macbookot, éveken át erre gyüjtögettem a pénzem és mikor ma átmentem hozzájuk hogy mutassak nekik rajta képeket azt mondja véletlenül leöntötte. Bele ment a billenytűzetébe a víz.

Apám is ott volt és egyikőjük sem érti miért vagyok ennyire kiakadva...

Most mit tegyek? 😡



2020. okt. 8. 13:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
30%

Mit tegyél?

Szárítsd ki és kapcsold be.

Működik-e rendesen vagy nem?

Ha igen, akkor annyit mondasz, hogy máskor jobban vigyázzanak. És persze tedd el, ha nem dolgozol vele.

Ha baj van vele, akkor mondd meg, hogy szerelőhöz viszed. Ha javítható, akkor a javítás költségét fizesse ki, ha nem, akkor egy másik ugyanolyat.

2020. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
75%
Addig verfesném a fejit míg ki nem fizeti
2020. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
70%

"mikor ma átmentem hozzájuk hogy mutassak nekik rajta képeket azt mondja véletlenül leöntötte."


Írd le érthetőbben!

2020. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg kiment a kérdező pisilni vagy valami, és gyorsan tönkretették az alatt a pár perc alatt. Apa és a nője közösen. Ezek szerint pedig nem szeretik, ha a kérdező odajár, és megragadták az alkalmat, hogy elvegyék ettől a kedvét.
2020. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
44%
hát, amire én évekig gyűjtök, azt nem hagyom csak úgy bárki előtt, pláne, ha ennyire rühellem, mint te a mostohát...
2020. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
38%
ha átmész legközelebb, valami drága cuccát (teló, vagy nem tudom mije van)"véletlenül lelökném" valójában füldhöz csapnám,összetörném. Csak hogy érezze a törődést. És baromira sajnálkoznék, és hogy véééleleen volt..
2020. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy milliós árú cucc. Ilyet tönkretenni durva gyűlöletre utal. Minek jársz hozzájuk?
2020. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
94%
Egy MacBook annyiba kerül, mint egy jó karban lévő használt autó. Ők mit tennének, ha totálkárosra csinálnád az autójukat, oly módon, amire nem vonatkozik a garancia, aztán azt mondanád, nem tehetsz róla, hagyjanak békén, nem fizeted ki a kárt?
2020. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonymousreview60 ***** válasza:
11%

#15: +1. Kérdező, miért veszel ennyire túlárazott terméket? Aláírom, klassz, kicsiszolt, stb, de na. Ne dőlj be a marketingnek!

#16 igazat mond, csak a megkárosításnál legyél óvatos, ne lássák a szándékosságot.

#17 lehet, hogy nem számítógépezik a luvnya, plusz fogalma sincs a mekbúk eer értékéről.

2020. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
59%

Azért itt vannak nagyon rosszindulatú emberek.

Miért nem lehet elhinni, hogy tényleg véletlen volt?

Viszont aki egy véletlen balesetre úgy reagálna, hogy legközelebb ő szándékosan teszi tönkre az illető cuccát, azt nagyon-nagyon undorító embernek tartom.

Amit jogosan elvárhat, hogy fizessék ki, ha javítani vagy cserélni kell az eszközt. Vagy egy olyan átvizsgálást, amit valaki korábban írt.

És joggal vetődik föl a kérdés, hogy ha nem használta, minek volt elő a féltett, drágán vett eszköz. Ilyen értelemben saját magát is hibáztathatja egy kicsit a kérdező.

2020. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!