Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége leöntötte az új...

Apám felesége leöntötte az új macbookomra a vizet. Nem tartja hibásnak magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy új macbookot, éveken át erre gyüjtögettem a pénzem és mikor ma átmentem hozzájuk hogy mutassak nekik rajta képeket azt mondja véletlenül leöntötte. Bele ment a billenytűzetébe a víz.

Apám is ott volt és egyikőjük sem érti miért vagyok ennyire kiakadva...

Most mit tegyek? 😡



2020. okt. 8. 13:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
87%
-20- ha ki akarná fizetni a kárt, el is hinném, hogy véletlen volt. De nem akarja.. egyébként miért lenne undoritó? ha kárt okoznak nekem és nem fizetik ki, onnantól nekem édesmindegy lenne, hogy szándékos volt-e,vagy véletlen... De biztos van olyan lúzer , aki ezt benyeli.. ismered a szemet szemért mondást?
2020. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
63%

"Kérdező, miért veszel ennyire túlárazott terméket?"


Én azért használom macbookot, mert a munkámhoz ez kell, speciális programokkal dolgozom, amik csak ezen futnak rendesen, más gépen akadoznak, ezért számomra használhatatlanok.

2020. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
73%
20-nak: "Azért itt vannak nagyon rosszindulatú emberek." hát a mostaohaanyja és az apja például.
2020. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
86%
Goldmund, megmondták a srácnak, hogy nem tartják magukat felelősnek, ezért nem fizetik ki a kárt. Ami, mivel felelőtlenség miatt történt a hiba, nem garanciális. Egymillió egy ilyen készülék. Ha jóindulatúak lennének, sem adják oda a spórolt pénzüknek ekkora részét kártérítésnek. Megmondták: nem foglalkoznak az üggyel, hiába írod ide, hogy fizessenek, nem fognak.
2020. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
42%
Goldmind73, azért biztos, hogy NEM véletlen volt, mert nem vállalnak érte felelősséget, és nem hajlandók megtéríteni a kárt.
2020. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
98%

Most komolyan néhányan képesek ez alá azt beírni, hogy minek vesz ilyen drága gépet a kérdező? Há mi a fax köze van hozzá és a kérdéshez ennek? Jó hogy nem a kérdező a hibás, amiért túl drága cuccába ömlött bele a víz...


Amúgy ha szándékos volt ha nem, akkor is ki kellene fizetnie a károdat. Vannak balesetek, de azokért is vállalni kell a következményeket. Attól, hogy kétbalkezes valaki még nem baxhatja szét más több százezres cuccát, függetlenül attól, hogy miért volt ott a gép.

2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
87%
Irigyek a gép árára, apád nője meg valszeg utál téged, mert apád többet költene rá, ha te nem lennél (tartásdíj, ajándékok). Jószerivel azt sem szeretik, hogy túl sokat vagy náluk.
2020. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
98%
Még ha tényleg teljesen véletlen is, akkor is az ő hibája volt, neki kellene kártérítést fizetnie.
2020. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim válasza:
16%
22-es meséld már el milyen program az ami nem fut el egy AMD7 procis gépen 16 g rammal ?
2020. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
55%

Hu de okos mindenki csak a kerdezo lapit:-).

Szoval .i tortent a mittudom en milyen mekbukoddal? Elitted ontottek le vizzel? Vagy nem? Ha nem.elitted akkor sajnos nem fogod megtudni mi a tokot csinaltak vele, de akkor azt se tudhatod melyikojuk a hibas. Mert ha a no lenne akkor apad miert vedi annyira?

Masreszt nem ertheto tovabbra se a leirasod! Vagy ez ilyen .indenki szidja a mostohat jellegu provokacio?


Hol hagytad a geped? Hol talaltad meg? Bekapcsoltad e snem mukodott? Vagy azzal fogadtak eleve bocs ize leontottuk es nem mukszik vagy utana bekapcsoltad esnem mukodik?


En apadat nem ertem. Ha o is tudja baleset volt es tudja sokba kerult es te gyujtitted a penzed es a te tulajdonod, akkor miert nem mondja o, mint az edesapad, hogy ok gyermekem nem mukodik intezzuk. (Kapsz ujat vagy megszerelik edesmindegy, de ezt ok ketten mint egy haztartasban elok valoszinu egy kasszan levo felnittek majd megoldjak.)


Csak a tortenetedbol semmi nem derul ki.

2020. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!