Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége leöntötte az új...

Apám felesége leöntötte az új macbookomra a vizet. Nem tartja hibásnak magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy új macbookot, éveken át erre gyüjtögettem a pénzem és mikor ma átmentem hozzájuk hogy mutassak nekik rajta képeket azt mondja véletlenül leöntötte. Bele ment a billenytűzetébe a víz.

Apám is ott volt és egyikőjük sem érti miért vagyok ennyire kiakadva...

Most mit tegyek? 😡



2020. okt. 8. 13:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
30%

3 oldalnyi kommentek és egy nyakatekert kerdes.

Ügyes csontdobas, egy sima laptop nem zavart volna vizet, na de egy apple termeket szidni... Megfizethetetlen!

Minden másra ott a Mastercard.

2020. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
22%

#31

+1


Ráadásul pont az apple nem kutakodik semmit, kicserélik és viszlát.

2020. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
17%

24-es ezert irtam hogy nem mindegy hol hagyta a delikvens a macbookjat? Mert bics de en se tartanam magam felelosnek, ha elotte mondanam legyszi ne tedd a viragok melle, mert amikor locsolok neha kifolyik alul a viz vagy ne hagyja a furdoben vagy a veceben a mosdokagylon, vagy a konyhai pulton, mert akkor ohatatlanul tortenhetnek balesetek es en szoltam ott nincs biztonsagban de a hanyag kiscsako csak azert is otthagyta akkor bocsesz. (Persze szulokent ettol fuggetlenul ha tonkrement besegitenek ujat szerezni.)

Vagy a masik hogy ha nem is szoltam hol ne hagyja, de kepes volt mondjuk a konyhai pulton hagyni letakarva nemi szemettel es en tok veletlen reggel 5kor mellenyultam a poharamnak es az egesz a pultra raomlott es igy a kütyü is vizes lett akkor megint csak bocs de felelosnek en se ereznem magam.

Mas kerdes hogy lenne lelkiismeretfurdalasom ez utobbi esetben meg bosszankodas hogy a pi..ba hagyta pont ott es miert pont en boritottam ki a poharam, de meg egyszer irom: a tortenetet alig is.erjuk. a kerdezo eltunt.

2020. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy kicserelik... Miutan 800 dollarert kicserelnek egy 6 dollaros alkatreszt.
2020. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
95%

29-es, rengeteg Mac OS-only software létezik, mellesleg a MacBook az egyik legjobb eszköz egy csomó munkához, mint pl. zeneszerzés, filmszerkesztés. Az sem utolsó szempont, hogy ha iPhone-od van és/vagy Apple Watchod, az összes rendszer tökéletes szinkronban lesz mindig, továbbá tartós és értékálló a gép, 10 év múlva is ugyanúgy tudja használni, és még el is tudja adni, ha úgy van, ugyanezt egy Windows-gépről már nem nagyon mondhatod el.

Nekem 8 éves a MacBookom, soha semmi problémám nem volt vele, apukám 12 éves MacBookon szerkeszti a cikkeit, 6 éves iPhonnal nyomul, aminek szintén semmi baja. Na, ezért éri meg drágább, de stabilabb cuccot venni és akkor nem kell pár évente folyton cserén törni a fejed.

2020. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Savlekotő ***** válasza:
42%
Lehet irigy volt h te vehettél ilyet ő meg egy gagyit sem tud. Sajnos a magyar ilyen.. Tisztelet a kevés kivételnek.
2020. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
74%
Na szép, egyre jobb, már megjött a "tipikusmagyar"-féle magyarfikázó is, szép kis cirkusz van már itt. Hozom a kukoricát és a kólát. 😁
2020. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%
Fizesse ki a kárt, ez alap! Valami rosszindulatú, gonosz r...c lehet. Mit szólna hozzá, ha te a drága smink cuccait "véletlenül" össze törnéd?!
2020. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi unatkozó embert..
2020. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
84%
#39 Te is itt vagy :)
2020. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!