Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot tudtok adni, mit...

Tanácsot tudtok adni, mit kellene csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a nő, aki hónapokkal ezelőtt ki írta, hogy a családtól nem tudunk rendes életet élni. Eddig tűrtük. Tehát föl vázolom.: Párkapcsolatban elek, férjemmel, van egy 2 éves kisfiúnk. 2,5 éve vettünk hazat, viszont anyukamek ide költöztek hozzánk, (anyu, 18eves öcsém, 12 éves húgom), mert ahol laktak rossz környék volt, ezért eladta a hàzat, amiből nem vett másikat, a pénzt lassan fel élték. Azóta öcsém barátnője is konkrétan itt lakik már, pedig 100x leszögeztük, hogy nem lehet. Hiába. A szamlank nagyon sok( viz, gaz, villany, internet, plusz kiadások). Persze ezekbe néha-néha ad anyu 20 ezret, tesóm meg suliba jár, viszont az órákra nem jár be, tehát minden pénz a mi zsebükből megy ki. Párom nem bírja tovább, azt mondja jobb neki a munka helyen már, mint itthon. A lakásban minden meg tönkre. El mondtuk keressenek albérletet, viszont anyukám nem tud lépni, mert kevés a fizuja, nem tudná fizetni,csak úgy tudná, ha tesóm dolgozna. Tanácstalan vagyok, hova küldjem őket? Két tűz között vagyok, a családomról van szó, nem dobhatom ki őket. Viszont nem jó így nekünk, a férjemmel tönkre fog menni a kapcsolatunk. Kérlek próbáljátok normális válaszokat adni, a negatív komment most nem segít, köszönöm!
2020. okt. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
96%
ki kell rakni őket. ha ők is családodként tekintenének rád, nem használnának így ki.
2020. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez nekem, sajnálom persze a húgom. Viszont férjem fontosabb, hiszem ha vele meg romlik a kapcsolat, nem fogok semmire menni a sajnálattal. Hétvégén fog velük férjem beszélni....
2020. okt. 14. 20:17
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Te beszélj velük, a te családod. Ne legyél már nyuszika
2020. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
24%

Akkor is kamu kerdes volt, most is az.

Ne erolkodj!🤣🤦

2020. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
48%

De tényleg TE intézkedjél.

A TE anyád,a TE öcséd,a TE húgod.

Nem mellesleg meg nem értem a lepontozásomat.

12 éves kislány,nem tehet,hogy ilyen az anyja és a bátya.

Az anyja pedig nem fogja megoldani a helyzetét,akár nevelőotthonba is kerülhet!


Ebbe a kedves lepontozok nem gondoltak bele?

2020. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
92%

"Ennyire szívtelen nem lehetsz!


Az anyja nem fogja tudni megoldani nagy eséllyel sehogy sem" .volt rá esélye. De esze ágában sem volt, inkább kihasználta a gyerekét. NEM a kérdező hibája hogy ilyen szarházi a kedves mama. A lakás árát elbaszta, dolgozni nem hajlandó, és a kérdező a szívtelen? Te is élősködő vagy aki mások oktalan bűntudatára játszik hogy ennyire véded a szemétségüket? Miért felelne ő a testvéréért? Nem az ő gyereke.

2020. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
24# kérlek írd már le, hogy ebben mi a kamu? És, hogy nekem abból mi hasznom lenne, hogy ide írkalnek ki hülyeségeket. Van egy 2 éves fiam, szerinted nekem jobb dolgom nincs? Tanácsot jöttem kérni, nem kérek a rosszindulatodból, köszönöm!
2020. okt. 14. 20:25
 28/47 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta , hogy jövőre kb augusztusba meg próbálnak elmenni. Ez volt kb 2 hónapja. Aztán most föl jött, hogy szeretnénk majd második babát, meg a hazat nem tudjuk úgy alakítani, ahogy el terveztük. Erre pár hete szoba újra ez a költözés dolog, és anyám meg szólalt, hogy “hátha mire terhes leszek lesz albérletuk”. Férjemmel nézünk egymásra, hogy mi a f*sz??!! Van egy ház, anyám munka társa ki adná nekik , nulla rezsi stb. De tesóm nem megy, mondván nem férnek el ott.
2020. okt. 14. 20:29
 29/47 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 26-os!

Egy kis szövegértés gyakorlás nagyon rád férne:)

1. Az csak és kizárólag a mama hibája! Nem a kérdezőé és nem a kislányé


2. Nem a kérdezőhöz szóltam,te ...,hanem a 19-es válaszolóhoz!

3. Hol védtem én a szemétségüket? Hol???

Na?

Leírtam,a mama és az öccs mehet az utcára,de a szerencsétlen kislánnyal ne bsszunk már ki!

Hol védtem ebben a mama szemétségét? Segítek:sehol.

2020. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Anyám hugomra is rá hagy mindent, vissza felesel, a gyerekemet állandóan szekálja. Az ülőgarnitura is tönkre ment, mindent törnek széjjel. Borzalom, ami itt megy. Férjem szülei már át sem járnak szinte, mert nem akarjak latni, hogy megy mindenünk tönkre.
2020. okt. 14. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!