Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot tudtok adni, mit...

Tanácsot tudtok adni, mit kellene csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a nő, aki hónapokkal ezelőtt ki írta, hogy a családtól nem tudunk rendes életet élni. Eddig tűrtük. Tehát föl vázolom.: Párkapcsolatban elek, férjemmel, van egy 2 éves kisfiúnk. 2,5 éve vettünk hazat, viszont anyukamek ide költöztek hozzánk, (anyu, 18eves öcsém, 12 éves húgom), mert ahol laktak rossz környék volt, ezért eladta a hàzat, amiből nem vett másikat, a pénzt lassan fel élték. Azóta öcsém barátnője is konkrétan itt lakik már, pedig 100x leszögeztük, hogy nem lehet. Hiába. A szamlank nagyon sok( viz, gaz, villany, internet, plusz kiadások). Persze ezekbe néha-néha ad anyu 20 ezret, tesóm meg suliba jár, viszont az órákra nem jár be, tehát minden pénz a mi zsebükből megy ki. Párom nem bírja tovább, azt mondja jobb neki a munka helyen már, mint itthon. A lakásban minden meg tönkre. El mondtuk keressenek albérletet, viszont anyukám nem tud lépni, mert kevés a fizuja, nem tudná fizetni,csak úgy tudná, ha tesóm dolgozna. Tanácstalan vagyok, hova küldjem őket? Két tűz között vagyok, a családomról van szó, nem dobhatom ki őket. Viszont nem jó így nekünk, a férjemmel tönkre fog menni a kapcsolatunk. Kérlek próbáljátok normális válaszokat adni, a negatív komment most nem segít, köszönöm!
okt. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%
Szuper.Anyud húgoddal tud hol lakni, bátyuska meg akkora nagyfiú, akkor oldja meg maga,
okt. 14. 20:34
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy ház, anyám munka társa ki adná nekik , nulla rezsi stb. De tesóm nem megy, mondván nem férnek el ott."

Akkor itt vége is van a történetnek.

okt. 14. 20:48
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
#32, tesóka kétszer az utcán alszik, és jó lesz neki az a ház is..
okt. 14. 20:50
 34/46 anonim ***** válasza:
72%

Azért kamu, kedves kérdező, mert érdekes módon, átugrod az arra irányuló kommenteket, hogy alsó hangon is 4-5 (de inkább ennek a kétszeresét) millió forintot pár hónap alatt hogy tudtak elszórni. Erre még nem találtál ki semmilyen sztorit gondolom.

"Van egy ház, anyám munka társa ki adná nekik , nulla rezsi stb"

Ez meg így wtf?:DDDD

okt. 14. 20:54
 35/46 anonim ***** válasza:
95%
Fenét fogtok ti beszélni velük... Akkora nyomorultak vagytok, te is meg a férjed is. Hogy raknád ki anyádékat, mikor egy vadidegennek (öcséd csaja) se mered megmondani, hogy húzzon az anyjába a házadból? Leszögeztétek, hogy nem lehet? Baszki, nem leszögezni kell, hanem megfogni a kis ribit és kib_szni, mint macskát szarni. Ha öcsinek nem tetszik valami, 18 éves felnőtt ember, mehet utána.
okt. 14. 21:01
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
#35, hát nem ezt mondtam én is? kiscsajt kitenni első lépésként, az öcsi meg majd úgyis megy utána, és marad - mint megoldandó probléma - a mama és a kislány
okt. 14. 21:07
 37/46 anonim ***** válasza:
78%

ma 20:54-es: teljesen lényegtelen, hogy a kérdezö anyja hogyan költötte ez az eladott ház árát,nem ez a kérdés. Emellett nem kizárt, hogy voltak adóságai, amit abból fizetett ki, és nem sok maradt belöle.

De mint írtam, ez nem tartozik ide, a kérdezö problémája az, hogy hogyan szabaduljon meg a rátelepedett családtagoktól!

okt. 14. 21:22
 38/46 anonim ***** válasza:
91%
Ebben éltem... vissza gondolni is rossz erre az időszakra! Addig amig te nem lépsz fel ellenük addig ez igy is fog maradni! Ők sajnos ilyen emberek,felelőtlen és önző! Elherdálni a ház árát tipikus buta ember mint az anyám,de elvárja,hogy én mindenben segítsem a kapcsolatom,családom árán is! Vess véget ennek,fájni fog,sajnálni fogod őket,örökké nyoma marad benned (tapasztalat),de hidd el nekik is jobb lesz mert végre felnő anyukád és az öcséd is!!
okt. 14. 22:21
 39/46 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nyomor hagy az emberben. Tudjátok, az én anyám egyedül nevelt föl minket, iskoláztatott, próbált nekünk mindenből a legjobbat adni, úgy érzem jó embert nevelt belőlem. Viszont ez elszomorító, hogy így ránk telepednek. Oké, föl nevelt, stb, de én az ő helyében hagynám a lányomat érvényesülni a házasságában, éljenek boldogan, nélkülem. A szívem túl jó, sajnálom őket igen, viszont ők nem sajnálnak engem. Ki vagyok használva, férjem ugyanígy. Csalódott vagyok, mert nem így képzeltem el. Anyámnak mondtam múltkor , menjen intézzem valami hitelt, vegyen egy kis hazat, nem fog tud örök életére a gyerekeire számítani. Vagy menjenek albérletbe, férjem mindenben segít, még azt is mondta, hogy segít fizetni a rezsit. Persze ezt is már elkeseredésében mondja, mert látja mi folyik itthon. Írták előzőleg , hogy nem fogunk velük beszélni,nos , ha én nem is akarnék , férjem mindenképpen beszélni fog velük, ha akarok, ha nem. Hogy mi fog kisülni belőle, talán anyám majd meg haragszik és egyből elköltözik nem tudom. Nehez.
okt. 14. 23:54
 40/46 anonim ***** válasza:
47%
De még mindig nem tudod normálisan leírni, hogy kisfiUnk. :D
okt. 15. 06:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!