Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot tudtok adni, mit...

Tanácsot tudtok adni, mit kellene csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a nő, aki hónapokkal ezelőtt ki írta, hogy a családtól nem tudunk rendes életet élni. Eddig tűrtük. Tehát föl vázolom.: Párkapcsolatban elek, férjemmel, van egy 2 éves kisfiúnk. 2,5 éve vettünk hazat, viszont anyukamek ide költöztek hozzánk, (anyu, 18eves öcsém, 12 éves húgom), mert ahol laktak rossz környék volt, ezért eladta a hàzat, amiből nem vett másikat, a pénzt lassan fel élték. Azóta öcsém barátnője is konkrétan itt lakik már, pedig 100x leszögeztük, hogy nem lehet. Hiába. A szamlank nagyon sok( viz, gaz, villany, internet, plusz kiadások). Persze ezekbe néha-néha ad anyu 20 ezret, tesóm meg suliba jár, viszont az órákra nem jár be, tehát minden pénz a mi zsebükből megy ki. Párom nem bírja tovább, azt mondja jobb neki a munka helyen már, mint itthon. A lakásban minden meg tönkre. El mondtuk keressenek albérletet, viszont anyukám nem tud lépni, mert kevés a fizuja, nem tudná fizetni,csak úgy tudná, ha tesóm dolgozna. Tanácstalan vagyok, hova küldjem őket? Két tűz között vagyok, a családomról van szó, nem dobhatom ki őket. Viszont nem jó így nekünk, a férjemmel tönkre fog menni a kapcsolatunk. Kérlek próbáljátok normális válaszokat adni, a negatív komment most nem segít, köszönöm!
2020. okt. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%
Szuper.Anyud húgoddal tud hol lakni, bátyuska meg akkora nagyfiú, akkor oldja meg maga,
2020. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy ház, anyám munka társa ki adná nekik , nulla rezsi stb. De tesóm nem megy, mondván nem férnek el ott."


Akkor itt vége is van a történetnek.

2020. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
#32, tesóka kétszer az utcán alszik, és jó lesz neki az a ház is..
2020. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
73%

Azért kamu, kedves kérdező, mert érdekes módon, átugrod az arra irányuló kommenteket, hogy alsó hangon is 4-5 (de inkább ennek a kétszeresét) millió forintot pár hónap alatt hogy tudtak elszórni. Erre még nem találtál ki semmilyen sztorit gondolom.


"Van egy ház, anyám munka társa ki adná nekik , nulla rezsi stb"


Ez meg így wtf?:DDDD

2020. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
95%
Fenét fogtok ti beszélni velük... Akkora nyomorultak vagytok, te is meg a férjed is. Hogy raknád ki anyádékat, mikor egy vadidegennek (öcséd csaja) se mered megmondani, hogy húzzon az anyjába a házadból? Leszögeztétek, hogy nem lehet? Baszki, nem leszögezni kell, hanem megfogni a kis ribit és kib_szni, mint macskát szarni. Ha öcsinek nem tetszik valami, 18 éves felnőtt ember, mehet utána.
2020. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
#35, hát nem ezt mondtam én is? kiscsajt kitenni első lépésként, az öcsi meg majd úgyis megy utána, és marad - mint megoldandó probléma - a mama és a kislány
2020. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
78%

ma 20:54-es: teljesen lényegtelen, hogy a kérdezö anyja hogyan költötte ez az eladott ház árát,nem ez a kérdés. Emellett nem kizárt, hogy voltak adóságai, amit abból fizetett ki, és nem sok maradt belöle.

De mint írtam, ez nem tartozik ide, a kérdezö problémája az, hogy hogyan szabaduljon meg a rátelepedett családtagoktól!

2020. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
91%
Ebben éltem... vissza gondolni is rossz erre az időszakra! Addig amig te nem lépsz fel ellenük addig ez igy is fog maradni! Ők sajnos ilyen emberek,felelőtlen és önző! Elherdálni a ház árát tipikus buta ember mint az anyám,de elvárja,hogy én mindenben segítsem a kapcsolatom,családom árán is! Vess véget ennek,fájni fog,sajnálni fogod őket,örökké nyoma marad benned (tapasztalat),de hidd el nekik is jobb lesz mert végre felnő anyukád és az öcséd is!!
2020. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nyomor hagy az emberben. Tudjátok, az én anyám egyedül nevelt föl minket, iskoláztatott, próbált nekünk mindenből a legjobbat adni, úgy érzem jó embert nevelt belőlem. Viszont ez elszomorító, hogy így ránk telepednek. Oké, föl nevelt, stb, de én az ő helyében hagynám a lányomat érvényesülni a házasságában, éljenek boldogan, nélkülem. A szívem túl jó, sajnálom őket igen, viszont ők nem sajnálnak engem. Ki vagyok használva, férjem ugyanígy. Csalódott vagyok, mert nem így képzeltem el. Anyámnak mondtam múltkor , menjen intézzem valami hitelt, vegyen egy kis hazat, nem fog tud örök életére a gyerekeire számítani. Vagy menjenek albérletbe, férjem mindenben segít, még azt is mondta, hogy segít fizetni a rezsit. Persze ezt is már elkeseredésében mondja, mert látja mi folyik itthon. Írták előzőleg , hogy nem fogunk velük beszélni,nos , ha én nem is akarnék , férjem mindenképpen beszélni fog velük, ha akarok, ha nem. Hogy mi fog kisülni belőle, talán anyám majd meg haragszik és egyből elköltözik nem tudom. Nehez.
2020. okt. 14. 23:54
 40/47 anonim ***** válasza:
47%
De még mindig nem tudod normálisan leírni, hogy kisfiUnk. :D
2020. okt. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!