Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket kérdezzek barátnőm...

Miket kérdezzek barátnőm szüleitől az első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy csak ők kérdezgessenek, hanem lássák az én irányomból is az érdeklődést, de eléggé megilletődőtt szoktam lenni ilyen helyzetekben, plusz alapból nem vagyok túl nagy dumás, valamint akik ennyivel idősebbek nálam, velük nem igazán szokott közös témám lenni, miről lenne érdemes beszélgetni? Az alapdolgokat tudom róluk, hogy mivel foglalkoznak, vagy hány évesek, sőt még a hobbijukat is, ezen kívül érdekelnének még témák.


24/F



2020. okt. 16. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem először nekik kéne kérdezniük téged,mert végül is neked fogják "oda adni "(csúnyan fogalmaztam egy kicsit) a lányukat. Persze rendes dolog tőled ez.
2020. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

En most ismerkedtem meg a baratom szuleivel. A kovetkezo temak szerint alakult a beszelgetes:

- hogy utaztam (plusz egy k8s korona stb)

- aztan kozos ebed..errol is beszelgettunk..mit szeretek (az Anyukaja erdeklodott, hogy miket fozzon majd nekem..).

- aztan a munkahely...mikor tudok jonni legkozelebb..


Igazabol nem kell ragorcsolni es faggatni a masikat. Hagyni kell, hogy kialakuljon egy termeszetes beszelgetes.

2020. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt hozza a beszélgetés, amolyan visszakérdezési alapon. És nem, nem arra gondolok, hogy minden válasz után biggyezd oda, hogy és ön, hanem ha feljön egy téma akkor azzal kapcsolatban lehet bármit.
2020. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
találd meg a gyenge pontjukat... nagyon egyszerű és simán szeretni fognak. belépsz a lakásba nézz és ne csak láss. amit kirak az ember arra büszke, amire büszke arról szeret beszélni, ha érdekel téged és hozzá tud szólni a témához nyert ügyed van. ha kertes házról van szó és van sok virág azzal van sok munka, arról szintén szeret beszélni az ember. kisállat van? ha van de cuki mi a neve hány éves milyen fajta stb. amire még biztosan büszke az ember az a tulajdon, érték. régi nagy óra a falon, nem rég felújított fürdőszoba, garázs. ezer meg egy dolog van amiről lehet beszélni, ha ügyes vagy, elég komoly a hölgyhöz és tudsz rögtönözni a szülőktől nem kell félned
2020. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
4-es nagyon jó tanácsot adtál!
2020. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A négyes választ kövesd.
2020. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Kérhezhetsz a munkájukról, hobbijukról is részletesebben. Hogyan, milyen gyakran foglalkoznak a hobbijukkal, és te is mesélsz ugyanígy a sajátodról.

Azonkívül az ételekről is mindig lehet beszélni. Gondolom úgyis kajával várnak, ott lesz egy csomó lehetőség beszélni róla. És a végén elkérni a receptet ;)

2020. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Apukának:


- Szép nagy ez a ház, itt kényelmesen elférünk majd mi is Gizivel meg a gyerekkel. Ja, még nem mondta, hogy ikrekkel terhes?

- Sok munka lehet ezzel a nagy kerttel! Na de majd segítek én is, lenyírom a füvet. Ráérek, úgysincs munkahelyem!

- Úgy látom, két kocsma is van a közelben. Maga melyiket ajánlja?

- Nem, még nincs autóm, de jövő héten visszaviszem az üres üvegeket, majd talán akkor!

- Pár éve volt egy kis betöréses ügyem, de már elévült. Nem, nem volt szemtanú, azt lelőttem.


Anyukának:


- Na, már látom, kitől örökölte Gizi a melleit.

- Valójában két csaj közül vacilláltam, de a maguk lánya jobban mozog az ágyban!

- Persze, hogy szeretem a gyerekeket, most is négy után fizetek gyerektartást.

- Esküvő? Nekünk nem fontos a papír, meg aztán a feleségem se örülne.

- Gizi mondta, hogy van egy húga is. Ha jobb a feneke, lehet, hogy inkább őt választom!

2020. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!