Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem lehet...

Mit tehetek ha nem lehet kommunikálni a gyerekem apjával?

Figyelt kérdés
Már régóta külön vagyunk, viszont a gyerek miatt beszéltün, jött érte rendszeresen. Viszont olyan fél éve volt egy csúnya vitánk, azóta letiltott, nem jön a gyerekért, próbáltam az anyján keresztül is üzenni, hogy a gyerek miatt beszéljük meg, legalább jöjjön érte, de semmi. Legutóbb a gyerek nagyon beteg volt, az se érdekelte. Szerintetek adjam fel és mondjam meg a gyereknek, hogy felejtse el?
2020. okt. 16. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Apám csak távoli munka miatt költözött el, aztán már csak néhány hetente jott haza, havonta, 2 havonta és végül eltűnt 6 évre. Fokozatosan, de magyarázat nélkül kikopott az életünkből. Én 14 voltam, simán feldolgoztam, de a tesóm 8 éves, benne csalódott düh maradt.

A legjobb, ha őszintén egyszerűen válaszolsz a gyereknek, amikor kérdez. Nem kell vádolni senkit, elég, ha ilyenkor elmondod, hogy nem tudod elérni az apját, azt sem tudod, miért, de te vele vagy és együtt megoldotok mindent.

2020. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ hány éves a gyerek.

Ha elég nagy akkor mondd el, hogy őszintén nem tudod mi lesz és kicsit várjatok, hátha ez a durci elmúlik, aztán majd meglátjátok hogyan lesz tovább. Ha kicsi akkor fogd a vírusra egyelőre.

2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!