Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: ma az autónkat ott hagytuk rokonunknal (holnap mennek bútort venni, és csak a miénkben fér el), de ezzel semmi gond nem is volt, szívesen segítünk.

Ez a bizonyos rokon 50km-re lakik tőlünk. Neki egy nagyon régi autója van (még szervó kormány sincs benne stb.), szóval elég fapados.

Eszünkbe sem jutott, hogy ez baj lehet, nem vagyunk olyanok, pár éve még mi is örültünk volna ennek is.

De amikor jöttünk haza (elhoztuk az unokatestveremeket is), rohadt kátyús úton jöttünk haza és a sok razkodastol, meg melegtől (fel pillanat alatt úgy felmelegedett az autó H majd meghaltam) olyan hányingerem lett, H meg kellett állni levegozni (itthon utána hánytam is).

És most én vagyok az, aki az úri kényelmében már nem tudja, hogy mit talaljon ki (unokatesom szerint), és előbb írt ránk rokonom, hogy hallja, gond volt hogy kolcsonkertek az autót,és hogy ezt miért nem mondtam előre. És emlékezzünk vissza, hogy ők is mennyit segítettek anno (igaza is van egyébként).


Hozzáteszem, amikor hányingerem volt sem szidtam az autót, az unokatesom a kis kavaros, akinek persze előbb meg is mondtam a véleményem.


Na és akkor a sztori tovább... Holnap lenne egy családi osszejovetel (a férjem családjával), viszont ők meg 75km-re laknak. És ezzel az autóval mennénk, de nem merek nekiindulni az útnak, nem akarok megint hányni.


De ha nem megyek, akkor tényleg én leszek a kis úri , aki már nem hajlandó lentebb adni.


Ti mit csináltatok? Valószínűleg megeroszakolom magam, és neki indulunk ezzel a kocsival.. sajnos az ilyen hányinger csillapitok sosem segítettek (gyerekkorom óta gyenge a gyomrom) úgyh ez nem opció..


2020. okt. 16. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

A békesség érdekében erőt vennék magamon és be ülnék abba a kocsiba el elmennék :)

Neked sem lenne éppen jó ha a családban te lennél a kis Úri P**a. Értelem szerűen nem esne jól

Egyébként teljes mértékben megértelek az én gyomrom is gyenge és pl én a hátsó ülésen sem bírok utazni mert hányingerem lesz csak az anyós ülésen vagy a volnnál bírom az autózást :)

2020. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Mennek azzal az autóval. Gondolom mas opció úgysincs.
2020. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet menni busszal, vonattal is.
2020. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd 3as az màr ezeknek eszükbe se jut.
2020. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

A melegtol lehetett inkabb a hanyingered. Ha jol ertem az auto hamar felmelegedett es nem a motorra gondoltal😃.

Szoval regi autoknal ahogy nyomja a futest meg a keringetest siman en is rosszul leszek a levegotlenseg es rossz levego miatt. Ablakot huzd le kicsit ha nem a te oldaladon a huzat miatt akkor a hatso uleseknel vagy aki veled utauik annal. Vagy ahigy melegszik az utaster vedd le a kabatod pulcsid. Vagy inkabb ne futsetek ugyis belihegitek mar bocs.


Ha te vezetsz akkor katyus uton se lesz hanyingered. Vagy menj lassabban hogy ne zotykoloej vagy ez valami utso szetrohadt ut? Indulas elott 1 oraval egyel egy kisebb szendvicset es akkor nem lesz hanyingered. 75 km az bocs se loszr tav, de igen akkor iktass be oihenot egy negyedorat az ut felehez es ugy i duljm


A rokonnak meg mond meg, hogy biztos a gyomroddal volt valami mert mar indulasnal nem voltal jol es ne aggodjon a kocsi miatt.

2020. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban az autóban véletlenül szénmonoxid visszaáramlás?

Próbáljatok meg résnyire nyitott ablakkal lemenni.

2020. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meleg van az autóban arra van egy titkos megoldás... le kell húzni az ablakot. Van ott egy olyan kis kar az ajtón melletted belül, hasonlít egy kurblira (ennek nézz utána a neten). Nah azt kell tekergetni, ennek hatására az ablak fel le mozog.
2020. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!