Megéri szeretni?

Figyelt kérdés
Nem szerelemre gondolok, hanem a tényleges szeretet érzésére. Nemrégiben elvesztettem egy közeli hozzátartozóm és elgondolkodtam ezen a kérdésen. Megéri az a fájdalom, az üresség érzése, a teljes megsemmisülés? Most nagyon azt érzem, hogy minden egyszerűbb lenne szeretet nélkül. Persze csúnyább lenne az élet, de egyszerűbb.

2020. okt. 29. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. <3
2020. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg, persze ❤️

Szeretet nélkül pont olyan üres és unalmas az egész világ amilyennek most érzed egy darabig. Csak akkor örökké. Szeretni és szeretve lenni jó :)

2020. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy döntés? A szeretet irányíthatatlan, nem úgy van hogy én eldöntöm hogy nem szeretek senkit, és akkor nem is érzek semmit.
2020. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet kB a világ mozgatója. Nélkülenem érné meg igazán élni.
2020. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ahan
2020. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
❤️
2020. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedul. Megeri szeretni!
2020. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most valóban azt érezheted hogy könnyebb lenne szeretet nélkül. Ezt a szeretted elvesztése miatt érzett fájdalom okozza. Nemsokára eszedbe fognak jutni az együtt szeretetben eltöltött idők. Hálás leszel majd hogy szerethetted és Téged is szeretett a hozzádtartozód. Kívánom minél kevesebb fájdalommal, és mielőbbi megbékéléssel teljen a gyászidőd.
2020. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Egy csomó aggodalmat, fájdalmat, keserűséget megúsznánk, ha nem lennének érzelmeink. De aztán arra jutottam, hogy jár annyi jóval is, ami miatt megéri.
2020. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!