Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Mit csináljak a volt férjemmel es az új párjával?

Figyelt kérdés

Van egy közös 10 éves lányunk. 120km-rel lakunk távolabb. Kértem a volt férjem h idén elösször segitsen be az évkezdésbe adjon több pénzt. Fel háborodas után azt mondta megveszi ami kell. Mondtam akkor ruhákat vegyen neki.

A ruhák most az őszi szünetbe értek ide. Mind egy mérettel kisebb ami méretbe jó az nagyon nyárias.

Leirtam h mekkora méretet hord a gyermek.

Jeleztem neki h mivel oktober végére értek ide a ruhák nem jók,ami szezonálisabb az meg kicsi. Hát ő nem tehet róla h a nyár óta egy méretet nőtt a gyerek(nem igy van) de ne követelözzek hozza haza a gyereket akkor hoz ruhát is neki.

Tegnap este hozta haza a lányunkat. Sírt h ne kelljen felvennie a ruhákat amiket az apja barátnője adott. Mindegyik r.ibancos. Miniruha csipke bolero mélyen dekoltált puloverek. Olyan téli kabát amiből kinn a gyerek egész dereka.

Mondta a lány hogy szólt hogy neki nem tetszenek a ruhák nem kéri.

Szóltam a volt férjemnek ez miatt. A gyerek örüljön hogy kap vmit nem ugy kell öltöznie mint egy dedósnak a barátnője is megmondta h gáz hogy melegitő v farmerbe jár mindenhova.

Pénzt nem akar adni hogy vehessek normális ruhát a gyereknek.

Én a covid miatt fele annyit keresek. Jó lenne többet adna.


2020. okt. 29. 17:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Mennyit fizet?
2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Nem kell tőle kerni semmit ezentúl. Fizeti a gyerektartast, abból kell megoldani. Ha nem elég, lehet kerni emelést.
2020. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

20.000ft-ot fizet 4 éve.

Eddig elég is volt. Soha nem kértem tőle plusszba. De május ota fele annyit keresek mint elötte. A cég azt mondja jövőre ujra 8 órába leszünk bár kitudja. Néha tudok menni alkalmi munkara mellette. Keresek másik állást de eddig semmi.

2020. okt. 29. 18:08
 4/39 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk a COVID miatt nem csak te keresel kevesebbet lehet ő is.

Nekem csak ott sántít a sztori,hogy az én 11 éves unokátesom el hal érte ha kap tőlem valami divatosabb felnőttesebb ruhát (nem kvsat de pl a csipke bolero alá egy sima egyszínű felsővel miért nem jó?

Melegítőben már nem jár iskolába egy ekkora gyerek,ne a csajra haragudj nem feltétlen rossz szándékkal adta a ruhákat .

2020. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha rosszul álltok próbáld felhasználni amiket kapott esetleg kicsit átalakítani ilyesmi.
2020. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nincs olyan online piactér a közeledben, ahol el tudod adni a rossz méretű és nem tetsző ruhákat? Vehetnél az árán megfelelőt. És kérvényezhetnéd a gyerektartás megemelését is.


" én 11 éves unokátesom el hal érte ha kap tőlem valami divatosabb felnőttesebb ruhát "

Nem minden gyerek egyforma és nem érnek egyszerre.

2020. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
Menj be a Pepcoba, ott olcsón tudsz venni neki pár cuccot. Sajnos erre szokták mondani, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. Elvileg az apukát nem lehet kötelezni a gyerektartáson felül még arra se, hogy vegyen egy csokit
2020. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Kislányom inkább sportosabb típus. Neki nem tetszenek ezek a ruhák amiket az exem barátnője adott.


Feltettem persze adok veszek csoportba a kicsi ruhákat amúgy rajtuk h újak van amelyiken cimke is van. Remélem el tudom adni

2020. okt. 29. 18:24
 9/39 A kérdező kommentje:
Igen mikor még aug végén nem ért ide a ruha évkezdesre akkor a pepcoba vásároltam be
2020. okt. 29. 18:29
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Kérj gyerektartás emelést.
2020. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!