Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindig, hogy...

Miért mondja mindig, hogy jobban szereti az anyukáját?

Figyelt kérdés
Már többször mondta a férjem, hogy jobban szereti az anyukáját és mindent jobban csinál mint én.Vakahol ezt meg is értem hisz az anyukája, viszont picit rosszul esik.Én is szeretem anyukámat de teljesen másként.

2020. nov. 16. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Biztos akarod vele még a kapcsolatot?

Elég nyilvánvaló,hogy az anyját többre tartja. Nem fog működni így a kapcsolat.

2020. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenne a férjem....


Ne értsed meg őt, mert a férjed egy tapló! Te vagy a felesége, tőled lesz vagy van gyereke, ti vagytok már egy család. Mi az, hogy anyukát jobban szereti? Nem azt mondta, hogy nagyon szereti, hanem hogy JOBBAN!

Én már elzavartam volna az biztos a drága anyjához vissza aztán legyen csak vele, szüljön neki ő akkor, de az én időmet ne rabolja.

2020. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én gondolom így.

Közös gyermekünk nincs, nekem van egy 10 éves kislányom.

Köszönöm

2020. nov. 16. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az összes házimunkát felfüggeszteném, nem főznék-mosnék-takarítanék-bevásárolnék, stb. Ha hazaér és elcsodálkozik, forduljon anyukájához nyugodtan, aki sokkal ügyesebb mindenben.

Továbbá meglebegtetném azt is, hogy nem kötelező velem intimitást mímelni, az anyja biztosan ebben is szakavatottabb...

2020. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

A helyedben elkezdeném dicsérni a szomszédot, aki többet keres, többet segít otthon, jobb kiállású, jóképűbb.

Kíváncsi lennék, meddig bírná az összehasonlítást...

2020. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ok, Pisti, akkor költözz vissza anyukádhoz, engem meg felejts el.
2020. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert a párod érzelmileg még nem tőtt fel, nem vált le az anyjáról. Egy nagy gyerek. Ennyi.
2020. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
"picit rosszul esik" - ha csak picit esik rosszul, akkor nagy bajok vannak az önértékeléseddel. Nincs gyereketek, menekülj ebből a kapcsolatból! Neked is csak egy életed van, így akarod leélni? Ennél egyedül lenni is sokkal jobb!
2020. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Őszinte. Ritka az ilyen.
2020. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez NEM őszinteség, hanem a házastárs földbe döngölése!

Állj a sarkadra, Kérdező, ne hagyd, hogy megalázzon a férjed!

2020. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!