Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok ajándékozni...

Mit szoktatok ajándékozni sógornőnek? Ti minek örülnètek fordított esetben ?

Figyelt kérdés

Egy pár éve vagyok a párom és az ő családja része, szerencsère nagyon jófej mindenki, jó a viszonyom a testvèrèvel is.

Nem találkozunk túl gyakran de főleg ünnepek alkalmával mindig meglátogatjuk egymást. Eddig valami kis jelkèpes ajándékot adtam, viszont tavaly én pl egy szép téli ruhát kaptam tőle és úgy èrzem idén komolyabb ajandèkot kellene adjunk...főleg hogy az idén kötöttek házasságot a párjával és költöztek össze albèrletbe.

Háztartási gèpei vannak,mindennel felszerelt volt a lakás. Elegáns takaró? Divatos párnák? Ezek jutottak eddig eszembe de tény hogy nem vagyok valami jó ajándékozás terèn. Van valami ötletetek? Ti minek örülnétek?


2020. nov. 18. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Lakberendezési tárgyat venni nem illik.

Mit tegyen, ha nem tetszik neki?

Akkor éljen vele együtt, nézze minden nap, hogy ne sértsen meg téged?

Többször hoztak engem ilyen kellemetlen helyzetbe.

2020. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Masszázs-utalvány?

Szereti a növényeket? Egy különleges cserepes növénynek ebben az esetben lehet, örülne.

Van hobbija? Ahhoz kapcsolódóan is tudsz egy csomagot összeállítani.

Ha szeret olvasni, tudsz neki könyveket venni.

Páros főzőtanfolyam? Bár ez lehet, hogy most nem aktuális.

2020. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hat en inkabb valami kulonleges elelmiszerekbol allo ajándékcsomagot adnék. Az első nem teljesen igaza van, háztartásba így nem vásárolunk.
2020. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezt a pároddal beszéld meg. Gondolom, tudja, hogy a testvére miket szeret. De esetleg a férjét is megkérdezhetitek. Ő biztosan tudja, hogy mire van szüksége, vagy mi a kedvenc parfümje, a kedvenc arckrémje.

Én ezeknek szoktam örülni: könyv, parfüm, sminkcuccok, sál, kendő. Jó minőségű pezsgő, édesség.

2020. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Az 1-sel 100%-osan egyetértek :D

Én is kaptam már olyat, ami nemcsak nem tetszett, hanem egyáltalán nem is illett a lakásba, illetve eleve én nem is akartam azt venni/kapni, semmijet se. Nagyon kellemetlen volt. Nem is raktam ki, mert totál nem illik sehova. Persze amikor legközelebb jött az illető, akkor kereste, hogy hol van :S

2020. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szeritnem egy vásárlási utalvánnyal nem lehet mellélőni, csak azt kell megtudakolni, hogy mik a kedvenc üzletei. Lehet akár lakberendezési (így olyat tud venni belőle ami tetszik neki) vagy ruhaüzlet, vagy kozmetikumokat árusító üzlet utalványa.

Én örülnék egy ilyen ajándéknak.

2020. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezz rá, vagy egyezzetek meg hogy MINDENKI jelkepes ajandekot vesz ,csinál, akarmi.vagy egy osszegben.

Azetz o sem semmi hogy ruhat bevállalt.

2020. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Mi elég szoros kapcsolatban vagyunk, szóval simán veszünk háztartási gépet is, ha tudjuk, hogy épp arra van szükségük.

Nekem 1 tesóm van, nejemnek 3.

Vettünk már mikrót, telefont, ruhát, arany ékszert, de orchideát is. Kisebb alkalmakra persze csak dobozos csoki és pezsgő vagy konyak.

Viszont ha ti nem vagytok heti kapcsolatban, úgy lutri.

Ha szereti a pezsgőket akkor vihetsz neki egy Martini Asti-t meg egy Ferrero Rocher-t, aztán jó. De te ismered, te tudod mit szeret. Örülne-e ruhának, cipőnek, tudod e pontosan a méretét, stb.

2020. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Így kezdődik az egymásra licitálás, ne menj bele, hacsak nem vagytok jól eleresztve anyagilag. Ha jó a viszony nyugodtan meg lehet beszélni egy mindenki számára elfogadható értékhatárt. Ajándékkosárral nem lőhetsz mellé.
2020. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Egymasra licitalas :D ez tetszik.

Kerdezo. Semmit sem kell. Ha hazastars vagy ha meg nem akkor sem. A parod az o tesoja, fizessen a parod vmi ajandekot es ketten kozosen adjatok oda! Ez igy fair! Tapasztalat.

2020. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!