Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

3 és fel éve vagyunk házasok a férjemmel. Itt vettünk házat a szüleim mellett, öcsém is mellénk építkezik. Öcsém még velük él de nemsokára kész a háza és költöznek oda a menyasszonyával.

Nos, a probléma az, hogy anya külföldön dolgozik, apa itthon. És ilyenkor persze minden rám hárul. Apa ő rendezi magát, főz magának, stb. Néha át lépek ki takarítani és ennyi.. Öcsém ő már kényesebb, nem eszik meg bármit, ha valami kell már rögtön hív. Ha barátokkal van, engem hív be gyújtani nála. Ha ő külföldön van és dolgoznak a háznál, mindig nekem kell ugrani, főzni a mestereknek. Mondtam anyának, hogy ez nem az én dolgom, oldják meg valahogy ők. Maradjon itthon ő vagy nem tudom. Erre azt mondta rossz indulatu vagyok mert nem teszek meg semmit az öcsémért, el bírom nézni, hogy szegény hideg házban alszik mert nem gyújtottam be meg ilyenek. Szal mindenért én vagyok a hibás ha nem jövök és intézem azt ami anyát illetné. Szerintetek is? Férjemmel is volt már vita emiatt mert folyton szöktetnek, én meg megyek és csinálom mert különben lelkiismeret furdalásom van. Tudom, hogy le kéne már szakadni, le is tudtam.. Külön élünk, boldogok vagyunk, de ez a szituáció fel emészt engem.. Anya folyton azt mondja rossz vagyok, rosszindulatú vagyok meg ilyenek. És ez fáj nekem mert én mindenkiért mindent meg teszek és mégis ezt kapom..egyszer nincs kedvem és már én vagyok a világ legrosszabb embere mert hát nehezemre esik. Nem esik nehezemre egyszerűen van külön életem, miért nem tudják ezt meg érteni???


2020. nov. 18. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Anyuci lánya! Szakad el a családodtól! A férfiaknak ezt szokták mondani!
2020. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Az egész egynás mellék építkezés már nem teljesen normális. Az öcséd meg nem a gyereked, hogy minden hülyeségét elintézd. Oldja meg maga. Férjednek igaza van, mindig ti lesztek ba.szogatva, ha gyerekeitek lesznek, akkor is??
2020. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Csinálja meg a mennyasszonya! Ideje háziasodnia.
2020. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Az igasság odaát van
2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Az öcséd szefós, vagy felnőtt létére miért kell pelenkázni????
2020. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
ez valami vicc?
2020. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
és majd te mész át felhúzni neki a gumit mikor a feleségével szexelnek?
2020. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"A menyasszonya meg nyugodtan fozhet, nem esik le a gyűrű a kezerol."


És miért? Nem az ő dolga egyerül ellátni magukat. Bár ha képes hozzámenni egy ilyen rakat szerencsétlenséghez, akkor megérdemli.

2020. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem szépen is meg tudod ezt oldani.

Nyilván az ember azt mondaná legszívesebben, hogy húzzanak a fenébe...

Legközelebb mikor valami húzós hét lesz az öcsédnél, pl munkásokra főzni, stb akkor jelezd előre, hogy azon a héten nem érsz rá, mert...aztán mondasz valamit.

Majd talál valami megoldást.

Néha átmész begyújtani, az szerintem simán belefér időnként..

Neki is jó ha rájön, hogy meg tudja oldani nélküled, neked meg főleg...

Egy két ilyen után általában már könnyebb neked is azt mondani hogy most nem érsz rá meg ő is hamarabb elkezd szervezkedni, hogy ki oldja meg helyetted.

Olyan ez mint a gyereknevelés. Kicsit húzd meg, ereszd meg és következetesség...

Célravezetőbb, mint egy konfliktus, amiben csak nyomasztják egymás az emberek, hogy ki hagyott cserben kit vagy ki használ ki kit.

2020. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%

Még a saját házamban sem főznék a munkásokra, nem hogy másnál! Főzzön ő, ha ennyire etetni akarja őket, főzzön előre, fagyassza le, aztán szolgálják ki magukat vagy szolgálja ki őket a nője!

Továbbá nem érdekelne, ha hideg házba menne haza, majd begyújt, ha hazaér. Az sem érdekelne, hogy anyám mit mond, ha ennyire zavarja, oldja meg ő, vagy b.szogassa a férjét.

Legközelebb megmondanám, hogy nem érek rá, aztán ha megkérdezik, miért, megmondanám, hogy "mert dolgom van" és ennyi.

2020. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!