Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Anyukámék elváltak, apámmal nem tartom a kapcsolatot, 2 éve végeztem el a sulit már azóta egyfolytában dolgozom. Ugye mi 4en lakunk. Anyukám, Mama, Papa és én. Jövőre 21éves leszek... mama, papa mindig nagyon szerettek és mindent meg adtak nekem mindenem megvolt mindig. De úgy éltem mint egy remete(ezt anyum szüleinek koszonhetem) anyukám gyengébb típus , nem merne albérletet vállalni, viszont ez nekem már így nem jó. Kívan számolva mikor erek haza, addig az ajtón nem engednek ki még megnem mondom hogy hova akarok menni. Ki számolják hol mennyi időt lehetek, mikor érjek haza. Ezért nincs nekem barátnőm sem mindenbe le vagyok korlátozva. Nagyon rossz így élni. Akikre haragszanak rokonra én hiába vagyok velük jóban ha meg tudják hogy oda megyek veszekednek, mert bizony ők haragszanak rájuk. :(( soha nem mehettem se egy buliba sehova . Egyébként rokkant elatott vagyok, egyik szememen retina válás volt, másik is -17 dipotrias, kétoldali hallokeszulekem van, magas vérnyomás ,rokkant elatott vagyok , D csoportos 86%os és mellete dolgozom 6 órába összesen 175 ezer havonta a jövedelmem
2020. nov. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 175 eFt az nem rossz jövedelem, de hlyeség lenne albérletbe költözni. Egyszerűen csak a sarkadra kellene állnod, hogy most elmegyek ide meg oda, majd jövök, sziasztok és nem beparázva élni.
2020. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijönne egy albérlet + kaja és még maradna pár tízezer forint, akkor elköltöznék, mert így nem fogsz önnálósodni.
2020. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szorgosan gyüjtögetsz pénzt,akkor költözzz albiba és úgy önállósodj.
2020. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjtögess.

Nagyon sok sikert kívánok!

Ne hagyd magad, nem vagy már kisgyerek. Attól mert rokkant vagy még önálló ember, akit nem kell kisgyerekként kezelni. Túl féltenek.

2020. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress valakit akivel közösen költözhettek ugy még kellemesebb.
2020. nov. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!