Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam figyelmen kívül...

Hogy hagyjam figyelmen kívül a nevelő apámat?

Figyelt kérdés

7 éve vannak együtt anyámmal, de én ez alatt a 7 év alatt konkrétan alig beszéltem vele, úgy konkrétan sose beszéltünk. Tisztában vagyok vele, hogy nem kedvel engem, de én sem őt. Hallani szoktam ahogy rólam panaszkodik anyámnak mivel még nincs rendes munkám (tanulok egyetemen). Sajnos ezek mellett jelenleg munkát se találok már jó pár hónapja, csak egyszerűbb melókat tudtam vállalni. Már gyomor idegem van amikor veszekednek anyámmal egyszerűen olyankor azt érzem, hogy megtudnám verni vagy elküldeni valahova. Nagyon utálom, de sajnos még nem tudok elköltözni és anyámat sem akarok a szarban hagyni, nem tudom mi tévő legyek. Ezek mellett pénzt a családon belül nem is ad semmibe csak magának raktározza, anyám vesz mindent, számlát is ő fizeti, mamámnál lakunk ezért ő is szokott bele adni. Ezek mellett az a gond, hogy egyedül nem tudnék albérletet is fizetni, szóval még jó ideig a költözés sem játszik.


Ezek mellett bevallom én sem vagyok hibátlan, én is szoktam elcseszni dolgokat, de én jobban szeretem ezeket tisztázni, minthogy kibeszélem mással.


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett...


21/F



2020. nov. 23. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél anyukáddal erről, hogy mit érzel és hogy ő hogy érez? Jó kapcsolatban vagytok? Ha ilyen sokat vitatkoznak nevelő apukáddal, akkor lehet ő is gondolkozik a változtatáson, szerintem együtt és a mamáddal közösen tudnátok drasztikusabb változást elerni hogy mindannyian boldogabbak legyetek.
2020. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Anyud nagyon buta... Nem tudsz mit tenni... Amikor alkalmas lesz memekülj
2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában a pénzen megy a vita, hogy ki mire mennyit ad. De anyum tudja, bár lehet próbálok erről beszélni. Köszönöm!
2020. nov. 23. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A pasi jól beleült a jóba. Ingyen lakik, eszik, gondolom mosnak rá stb. Az egyetlen kritikusa te lennél, viszont harc nélkül inkább lelépnél. Ha utálod a pasast inkább szabadítsd meg tőle a családod.
2020. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!