Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek nekik ajándékot? De mit?

Vegyek nekik ajándékot? De mit?

Figyelt kérdés

Van egy 1.5 éves kapcsolatom, mindennap járunk a családi fészekbe vagyis a barátom szüleihez (ő is ott lakik)

a Karácsonyt együtt fogjuk tölteni, az anyukájával mindennap találkozok az apukájával ritkán mert külföldön dolgozik a nővérét meg még csak 3* láttam és akkor sem igazán beszéltünk, az ő vőlegényének nem gondolom h vennem kellene valamit! olyan nagyon nincs miből költekeznem! vagy kérdezzem meg a barátomtól? de nem merem mert ez olyan ciki vagy nem is tudom...!

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Segítsetek!


2008. nov. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem közösen végy valamit a nővérének és a vőlegénynek. Nem kell nagy dologra gondolni, hiszen egyikőjüket sem ismered. Egy jóféle bonbon, vagy egy üveg pezsgő bőven elég, csakúgy jelzésképpen.
2008. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és a szüleinek??

köszönöm a gyors választ!!

2008. nov. 30. 10:50
 3/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani h ő biztos h nem fog venni az én családomnak semmit mert a szüleimet még nem ismeri, de a nővéreimet igen és nem igazán szeretik egymást! ez egy titkos kapcsolat a bővebb értelemben vett család előtt tehát csak a szüleink tudják!
2008. nov. 30. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az esetben én a szülőknek se vennék nagy dolgokat, csak a jelzés kedvéért, hogy elvileg mégis karácsony van. Anyukának pl egy szép cserepes virágot, az após jelöltnek meg egy üveg bort. Megint az első válaszoló voltam. De az is, jó, ha egyszerűen sütsz egy tálca süteményt is átviszed. Lényeg, hogy ne menj üres kézzel, de ne is vidd tulzásba.
2008. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha másfél év után ilyet ciki megkérdezni a párodtól, akkor szállj ki a kapcsolatból...(és gondolkozz el)
2008. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen vegyel ajandekot, te mindennap mesz hozzajuk. Azt irod a parod viszont nem megy hozzatok. Hat ha te mindennap naluk vagy, akkor valami aprosagot vigyel, attol fugg mennyi penzed vagy. Azzal ne foglalkozz, hogy a parod vesz e valamit a te szuleidnek.

De eleg gyerekesen gondolkodsz, bocs.

Ha nem viszel semmit, te erzed magadat a legnagyobb kellemetlensegben majd karacsonykor. A boltok tele vannak, valasszal valamit nekik!

2008. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te, én még fél év után se agyaltam azon, hogy anyák napján meglepjük az anyukáját egy közös ajándékkal, te meg másfél év után nem tudod, adj-e karácsonyra nekik valamit?
2008. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!