Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megnézni a Piranja...

Szeretném megnézni a Piranja c. filmet, de anyám nem hiszem, hogy megengedné. Nem akarom itthon letölteni hanem moziban megnézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Nagyon szeretem a thriller/akció filmeket. Már láttam belőlük csak tavaly óta legalább 30-at de mindet a netről töltöttem le és néztem meg. Szeretnék mostmár moziban megnézni egyet (most ahogy kiszemeltem, a Piranját) de anyám nem hinném hogy elengedne, mert nemszereti a horrorfilmeket -.- aztmondta hogy 18-19 éves lehetett mikor látta a cápa c. filmet és annyira megrémült rajta hogy .. nagyon. viszont az az egyetlen horrorfilm amit megenged megnézni -.-"""" többit csak úgy nézeem amikor nincs otthon.


nem értem, körülöttem minden ismerősömet elengedik, csak engem nem. még barátnőm is röhögött rajtam hogy nem engednek el... nemértem, hogy másnak miért lehet és nekem miért nem, csak azért mert az anyám nem szereti.


arra is kiváncsi vagyok mennyibe a kerül egy ilyen filmre a jegy. köszi.

amugymeg haverokkal mennék megnézni, de sajnos csak mennék. igazából, nem is az a baj hogy nem enged el, mert most még nyáron dolgozik és egyedül vok itthon és akkor kimegyek mikor akarok, de pénzt nem ad sose, csak mindig keveset, hogy vehessek éppenhogy vmi kaját ha kell, és szerintem azért mert tudja hogy képes vok moziba elmenni. de ha még ad is akkoris ha elmennék, ő minden fél óránként felhív telefonon (néha, sőt mindig az agyamra megy ezzel) és ha moziban vok kivan kapcsolva a telefonom, és akkor kérdezősködne hogy "miért kapcsoltad ki a telefonod?" és én nem hazudhatok neki, mert ha az kiderül akkor én nekem végem, elveszi a számítógépemet is és oda adja a nagypapámnak -_-''' magyarul tök elegem van belőle akármennyire szeretem, de NEM HAGY ÉLNI!!


2010. aug. 11. 09:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2010. aug. 11. 09:51
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ha ez tényleg így van, akkor bocs, de anyád nem normális. xD OMG!!!

Szerintem ülj le vele beszélgetni. Elég nagy vagy, hogy legyen saját életed és véleményed. Ne bunkón add neki elő, de legyél határozott.

Éééééérdekes, barátnőd lehet, de őt se viheted el moziba? Ha vele pl elenged, akkor mondd neki, hogy megnézitek az eclipset, vagy vmi hasonlóan szar nyálas filmet, arra csak elenged... Nem szép dolog hazudni, de ez a nevetséges kategória, ami semmit nem számít.

És 15 évesen ne legyél már ennyire nyápic! Lány vagyok, apuci szeme fénye, szóval képzelheted, de igazából max céltalan éjjeli csatangolásokra nem engedtek, barátokkal kisebb házibulik oké, délután oda mentem ahova akartam.

Pénz meg... hát ha azért nem ad, mert nincs, akkor nem tudsz mit tenni, bár engedéllyel már vállalhattál volna munkát, de azt már csak jövő nyáron. Abba úgysem szólhat bele.

Hajrá, kissrác, ne hagyd magad, mert anyád papuccsá nevel.

2010. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
A horrorfilm nem tesz jót a lelkednek, persze nem kell mindent túlságosan komolyan venni de nem tesz jót. Ennyi. Anyád kicsit aggódik miattad, és szerintem horrorra/thrillerre nincs is nagyon szükséged. Gondolj arra, hogy naponta több ezer embert éheztetnek, lelövik, megerőszakolják, eladják. Már meg is van a horror. Anyádnak pedig ne hazudj, paraszt dolog.
2010. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

elsőnek: igen rájöttem, nemnormális xD

barátnőmről meg nemtud. nem is mondtam el neki mert személy szerint nem bírja a csajt.


másodiknak: kösz. ezt nap mint nap hallhatom ha megemlítem hogy elmehetek e egy ilyen filmre. arról nem beszélve, hogy a horror film általában kitaláció. és ez a film sem arról szól hogy megerőszakolnak lelőnek stb. itt semmi gyilkosság nem történik, szimplán felfedeznek egy különleges piránja fajt ami veszélyes az emberek számára.

hogy nem tesz jót a lelkemnek, az igaz, de rosszat sem. elmondjam mi tesz rosszat a lelkemnek? ha a zongoristát nézném meg vagy ezekhez hasonló holocaustos filmeket amik megtörtént események feldolgozása. de ez csak egy "mese"

2010. aug. 11. 10:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de: miért kell megmondani, hogy melyik filmre fogsz beülni? Annyit kérdzeel, hogy 'Anya, elmehetek moziba?' Ha megkérdezi mire, közlöd nem tudod, majd ott választotok valamit, csak jó lenne nézni valamit a haverokkal. Ennyi.
2010. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Piranja? LEsz ilyen moziban?! Jó tudni...XD biztos jó gagyi, válassz akkor már vmi jobb horrort, amúgy az utcsó válaszolóhoz csatlakoznék, csak ez miatt ne hogy már olyan húde komoly büntetést kapjál :S
2010. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sztem anyud attól fél, h állandóan azzal sokkolják a szülőket a TVben h a gyerek lelkének nem tesz jót a horrorfilm meg agresszív sorozatgyilkos idióta lesz tőle XD Pedig ez egy nagy baromság, ettől nem változik meg senki mert tudja h csak egy kitaláció csak ezzel paráztatják őket.


Am ez elég gagyinak tűnik... ha már hazudsz azért h megnézz egy horrort, jó filmet nézz :D

2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

biztos hogy megkérdezi, de ha azt mondom hogy nemtudom akkor aztmondja hogy nem enged el mert ő egyenes választ szeretne.



amúgy szerintem nem gagyi film :) egyszerűen csak meg szeretném nézni. arról nem beszélve h 3D-s.

2010. aug. 11. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Gagyifos film miatt hazudni anyádnak nagy büdös gyökérség. Egyezünk meg ennyiben.
2010. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ez a film tényleg egy nagy halom fos.

ha már pénzt költesz, akkor inkább nézd meg az Inception-t vagy valami magasabb művészi értékkel bírót.


sajnálom, h anyukád ennyire a se.ggedben van éjjel-nappal, de a szabadságért harcolni kell.

én is ezt tettem ennyi idősen.

2010. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!