Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez undorító? Ki a hibás? (NEM...

Ez undorító? Ki a hibás? (NEM VELEM TÖRTÉNT!)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Egy fiú (legyen Ádám) és egy lány (legyen Margit) hosszabb ideje együtt vannak és a fiú családjához családi összejövetelre mennek. Ahova hivatalos a fiú unokatesója is. (Patrik). Ez a Patrik srác állandóan kínálja Margitot alkoholos itallal. Margit nem igazán akarja ezt elfogadni, de végül beadja a derekát lecsúszik 1,2,3,4 feles. Már kicsit kész van és elkezd flörtölni a Partikkal. Úgy,hogy Ádám is jelen van, de tudja, hogy Margit alkohol hatása alatt áll.

K'urva a lány? Undorító a viselkedése? Vagy a Patrik lenne itt a bűnös?

(nem velem történt!)



2020. nov. 26. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Undorító. Hogy ki mennyiben hibás, attól függ, P. milyen céllal kínálgatta? Gondolom, ha ott volt Á. is, akkor nem akarhatta megfektetni. Úgyhogy M. a hunyó leginkább.
2020. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Savlekotő ***** válasza:
92%
Ha egy lány pár felestől más nyakába ugrik ott nem a pia meg a csávó a hibás mert akkor bárkivel félre megy amint lehetősége van, alkohol csak oldja és felhozza a vágyait,ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Hosszabb idő utána is a kapcsolatot ápolni kell vagy ellaposodik,és sajnos a nők akkor eszmélnek hogy szar a kapcsolat amiben vannak amikor már a sarki hentesre is ráizgulnak pia nélkül is.. Sok társfüggők a párjuk mellett keresik a jobbat aztán ugranak is át mint a majmok tisztelet a kivételnek.
2020. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
99%

NEKEM kínálhatnának alkoholt, ha nem akarok, nem iszom - és tudom, meddig mehetek el.

A történetben nagyon nem mindegy, hogy 1 vagy 4 feles az, amit megivott, egyet el tudok képzelni, hogy megiszik valaki "udvariasságból", habár azt is hülyeségnek tartom, ha nem akarja, de négyet kizárt!

2020. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Kinek kéne piás ribizli?
2020. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
99%

Több kérdés is felmerült bennem, és egyik sem jelentéktelen a helyzet megítélése szempontjából:


- hol a túróban volt Ádám??? Ha én lennék Ádám és valaki a Margitomat tukmálná bármivel amit ő szemmel láthatólag nem akar, akkor kedves ember lévén először még szépen kérném is az úriembert, hogy ezt hagyja abba, mielőtt beleverem a fejét valamibe. Szóval ha te vagy Ádám, kicsit oda kéne tenni magad...


- mit jelent nálad a flörtölés? Miben nyilvánult ez meg? Nem lehet, hogy csak te is legurítottál pár felest, és egyszerűen féltékenykedtél?


Ezekre kérnék választ.

2020. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
99%

Itt mindenki kicsit furcsa.

A lány, hogy iszik, amikor nem akar és nem bírja, a haver, hogy itatja a lányt, a barátja, hogy nem állítja le a srácot.

Az meg, hogy flörtöl a lány, az még nem megcsalás, ennyi szerintem nem probléma, föleg, ha a barátja is ott van, azaz nem a háta mögött hülyül

2020. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Magyarázza már el nekem valaki, hogy egy anonim oldalon, hogy a francba mentegetőzhetnek az emberek és csinálnak úgy ánblok' mintha mindenkinek neve lenne?!?!? Nem is értem ha azt mondod te voltál úgyse tudja meg senki, hogy kivagy 😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
2020. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Van aki nem tudja kezelni az alkoholt és szétesik már kevés piától. Ha a kapcsolat amúgy rendben én nem vonnék le ebből messzemenő következtetést.
2020. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Nem én vagyok Ádám, mivel lány vagyok. Nem nem vagyok Margit sem. Ezt nekem barátom mesélte, hogy így járt az exével. Ádám sem ludast olvasott, ő szólt a csajnak, hogy menni kellene, aztán a csaj ellent mondott és elküldte, haza. Állítólag nem döngette meg a Partik a csajt, de szerintem az is meg eshetett.

2020. nov. 26. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!