Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így korrekt a...

Szerintetek így korrekt a meghívás?

Figyelt kérdés

Nővéremmel nem igazán vagyunk jóba, párszor beszélünk, elmegyek a kisgyerekhez ( karácsony meg nyáron max 1*, amúgyse lakunk közel.)


Fbn szülinap kari névnap íruni kb ennyi.


Jövőre lenne esküvőnk, ő egyébként se " díjazta" az eljegyzést mert csak fejeket vágott meg cseszegette az élettársát hogy bezzeg őt nem akarja eljegyezni, meg jajj a gyerekekkel ki tudja hogy jönne-e.


Szóval meghívnánk őket ( mert illik????) továbbiakban már az ő döntésük jönnek-e vagy nem vagy ki jön meg ki nem.


Mellesleg mindkét gyerekhez bevoltam ígérve anno, hogy lehetek keresztszülő,nem lettem indok nem volt, + meg se lettem hívva a keresztelőre sem.



2020. nov. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hívd meg, hátha alkalom a megbékélésre. Mégis csak testvérek vagytok.

Kérd meg, hogy jelezzen vissza, hogy jönnek-e. Én a gyerekekkel együtt hívnám. Az ilyen családi ünnepen általános szokás, hogy ott vannak a gyerekek is. Életre szóló családi élmény. Ők lesznek a te leendő gyermekeid unokatestvérei. Hátha majd ők jóban lesznek.

Az embernek szüksége van a családra, támaszra, a gyökereire.

2020. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, fáj nekem hogy sose volt testvéri kapcsolat.


Ő állandóan irigykedett rám, azt a ruhát vette amit én, ha befestett a hajam vörösre akkor ő is. Pedig ő az idősebb, nekem kellett volna utánoznom.


Az is rosszul esik, hogy irigy és állandóan a fejemhez vágja, hogy " mert de jól megy mert vettél házat"


Igen ám de azt nem nézi miből vettel h 19 éves koromban elköltöztem suli+ meló+ albi stb


Ő meg 33 éves koráig anyával lakott

2020. nov. 26. 22:51
 3/6 Savlekotő ***** válasza:
60%
Ne hívd meg,irigy rád az életedre,képes az esküvődet is elcseszni,mert őt el se veszik..
2020. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elrontani szerintem nem rontaná. Igazából sajnálom, mert nem hűséges a párja. Nekem is fájna így más boldogságát nézni.
2020. nov. 26. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Akivel nem vagyok jóban, azt nem hívom meg. Nincs illik. Nem az esküvőn fogtok mindent megbeszélni.
2020. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, miért kell az esküvőt misztifikálni. A nővéreddel sz..r a kapcsolatotok és egyébként is egy megkeseredett tuskó, aki másokra vetíti a nyomorát. Nem kell őt sajnálni, lesajnálni, ő hozta meg az életét alakító döntéseit, ő választotta a párját, ő szület neki két kölyköt is esküvő nélkül, és ő tűri, hogy csalják.

Miért hiszed, hogy az esküvődön majd megszállja valami angyali sugallat és másként viselkedne, mint ahogyan egyébként szokott? Ő meg se hívott a gyerekei keresztelőjére, te minek hívnád az esküvődre? Hogy hallgathasd a nagy halált, hogy jön-nem jön, az esetleges megjegyzéseit, ill. bámuld a savanyú pofáját? Ha neked ez kell...

2020. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!