Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne leállítani őket...

Hogyan kéne leállítani őket hogy ne apám feleségéhez legyek hasonlítgatva?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon régen elváltak, évek óta ez a nő a felesége. Mi nem tartottuk sokáig a kapcsolatot ismertem a nőt elötte de akkor még nem volt ilyen vészes a helyzet.

- fenn vannak akadva azon, hogy én nem házasság után veszítettem el a szüzességem mint a nő

- bele szólnak abba kivel legyek párkapcsolatban (nem váltogatom havonta a partnereimet pedig, de mindenkibe találnak hibát)

- ha valami olyat teszek amit a nő nem merne megtenni elítél miatta, hogy minek kell ilyeneket csinálni (szeretek élni, megélni mindent amit a fejembe veszek)

- megplasztikáztattam az orromat abba is bele okoskodnak hogy azt is minek? Fogadjuk el magunkat úgy ahogy vagyunk..

- bele szólnak az öltözködésembe pedig teljesen normálisan korom beli módján öltözködöm csak egyszerűen szeretek csinosan öltözni mikor elmegyek otthonról

- bele szól, hogy minek eszek egészségesen miért nem eszek meg akármit (apám diétázik ő nem szól bele, a nő viszon nagyon hízékony típus mégse tesz ellene semmit)

- semmibe veszik az eddigi munkáimat csak mert jelenleg munkanélküli vagyok pár hónapja

- probléma számukra, hogy nekem minek géllakk minek műszempilla (ezen kívül semmi mű nincsen rajtam) ezt kb két hetente megkapom tőlük

- stb


Nem tudom szó nélkül hagyni de kezdem unni, hogy mindig ezek közül kitalálnak pláne a nő valami beszéd témát és felhozza minden találkozásnál pedig mindegyikkel kapcsolatban elmondtam már nekik a véleményem mit miért csinálok hátha nem lesz beszéd téma ezek után is. Tévedtem..


Most erre mit lehet reagálni? Nyilván nem fogom ezért apámmal megszakítani a kapcsolatot, mert szeretem, de ezeket a szokásaikat nem tudom mire vélni?!

25n



2020. nov. 28. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki szól bele? Apad felesége?


Katika, ez a magánügyem. Ennyi

2020. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Észre se vedd ha mond valamit, csak engedd el magad mellett és ne reagálj ra semmit, mintha meg se hallanád és talán leáll
2020. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
2-es vagyok, amúgy meg szerintem csak irigy hogy nem olyan mint te és ahoz meg lusta hogy bármi olyat megtegyen
2020. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én oda ütnék ahol fáj.

Megkérdezném mért nem szült saját gyereket.

Mert itt az a baja.

Fáj neki, hogy apádnak egy másik nő gyereket szült.

Szóval ez a saját nyomora.

Felnőtt nőként,tarhatsz úgy is kapcsolatot édeapáddal, hogy a nőt kizárod.

2020. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Tehát átlag szülők. Nem igazán latok semmi egetrengeto ebben a kerdesben
2020. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
El kell költözni a nyakukról 😉
2020. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

6-os Nem velük élek, soha nem is éltem velük 🙂

2020. nov. 28. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha sokaig nem tartottad a kapcsolatot veluk, gondolom nem ott laksz. en megszakitanam a novel a kapcsolatot, vagy a minimalisra korlatoznam, apaddal pedig ha szeretnel tovabbra is talalkozni, azt kettesbe probald szervezni.
2020. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Adsz magadra ő pedig nem. Irigy. Sajnalja a pillaidra es körmeidre elköltött pénzt. Ne engedd senkinek se hogy beleszóljon. Mond azt hogy csinaltasson o is.nyilvan majd mondja higy nem stb....akkor neg ne irigykedjeb
2020. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Kivel laksz?
2020. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!