Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a drága ajándék számít?

Csak a drága ajándék számít?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3-an élünk egy fizetésből a covid miatt.

Ma felhívtam anyámat, hogy milyen kis apróságnak örülne az öcsém karácsonyra.

Gondoltam veszek az új lakásába valamit.

Kaptam az ötleteket...türkiz szőnyeg, ne műanyag nyelű serpenyő stb.

Elmentem hát a gyerekemmel ikeába.

Néztem a szőnyegeket...türkiz csak pici volt. Felhívtam anyámat, hogy kisebb méretű szőnyeg van türkiz, sajnos ami nagyobb azt jelenleg nem tudom kifizetni. Erre hallom felháborodottan apám ordítását. ,,Akkor ne vegyen neki semmit bazdmeg, úgysem fogja feltenni öcsém,,

Amit serpenyőt mondtak sajnos jelenlegi helyzetben nem tudom megvenni. (16 ezer Ft).

Csak állok az ikeában és nézek magam elé, nézem a gyermekem..és nem sok tartotta, hogy ne bőgjem el magam.


2020. dec. 8. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne az ikeában menj ott minden 2x annyiba kerül mint máshol. Az ösr vezér téren a sugárban van egy háztartás bolt ott 3000 ezerért vannak nagyon jó minőségű serpenyők
2020. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem az ár számít, hanem a szándék! Ez a mondat lebegjen mindig a szemed előtt!
2020. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Örs*
2020. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel az öcséd közöld vele a tényeket,és mondd el hogy a szüleitek undoritó patkányok.
2020. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándék az adható kategória. Nem kötelező, nem követelhető. Szüleid nagyon jól "megfogják a lényegét":((((
2020. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ebből a kérdésből csak az jön le, hogy sajnáltatod magad mert nincs pénzed. Vegyél valamit, ami belefér a költségvetésbe és kész, nem kell mindent túldramatizálni. De mondjuk inkább ne annak az olcsó verzióját, amit kért, mert annak biztos nem fog örülni. Érted, ha valakinek kimondottan nem műanyag serpenyő kell, akkor kiszúrás vele ha kap egy műanyag serpenyőt, mert az az olcsó. Akkor már jobb ha kap valami mást. Ha meg megsértődik egy ajándékon, le kell szarni, és legközelebb nem kap semmit.
2020. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Ja, hogy te vagy az, aki törölted a szülőnek szánt ajándékos kérdést, mert nagyon nem olyan válaszok jöttek, melyek tetszettek volna.


Nem az a baj, hogy nincs pénzed. Még csak az sem, hogy sóher vagy és irigy. A legnagyobb baj az, hogy magaddal sem vagy őszinte.


A műanyag serpenyőnyelet meg dugd fel a s..be, de csakis miután jól átforrósodott.

2020. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi vettünk idén egy Kádárkocka házát, így felújításban vagyunk éppen, mindenki egy üveg Törley pezsgőt kap karácsonyra, akinek nem tetszik azét majd megisszuk mi. Mi sem várunk el semmi többet, sőt igazából ennyit sem. A család együtt lesz, közösen ünneplünk és ez a lényeg, remélem jövőre már nálunk. Ajánlom az életszemléletünket neked is, mi rossz lehet belőle? Maximum, egy kis másnaposság ha túl sok ember pezsgőjét kell meginnod.
2020. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Az ajandek egyáltalán nem számít, ha nem tudsz neki venni semmit mert az anyagi körülményeid nem megfelelőek akkor ne vegyel neki semmit.
2020. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
nem az a baj, ha egy szem csokit veszel, hanem az a baj, ha életre/egészségre veszélyes gagyit. utóbbit a helyedben hanyagolnám
2020. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!