Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek gáz ?.

Ez szerintetek gáz ?.

Figyelt kérdés

Előre bocsi lehet roszz kategóriába irtam de mind1.kezdem is.

Egy ismerosom az anyukájával èl es a fiutesójával,es mesélte h a tesojanak van egy baratnoje es azt kell tudni h mikor a barátnő vasárnaponként megy 1heten 1-szer taliznak na de akkor az anyjának es neki elkell mennie otthonrol hogy kettesben tudjanak lenni.sajnos nem eleg nagy a házuk 2szobás, az egyik szobából nyílik a masik,szoval az egyikbe be tudnak menni de nem erti ősem h miert nem jo igy.a lányhoz nem mehet a fiu mert a csajnak bolond az apja es azt se engedi h a baratjanal aludjon.Nem kiskorúak.



#Gaz#barat#baratno#
2020. dec. 13. 17:01
 1/4 anonim válasza:

A lányt félti az apja.

Nem gáz de ilyen kor.

A lány helyet ki állok.

"szerintem a lány nem szereti

2020. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
28%
A lány helyet ki állnék a párom ért de, ha nem álki érte akkor nem szereti
2020. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ha igyis lenne mármint ha beolvasna az apjának akkor lehet megvernè az anyját es házból is kitennè őket.szerintem ezert nem lép a lánysem.
2020. dec. 13. 17:58
 4/4 anonim válasza:
28%
Nem mert nem szereti eléggé az én párom megtete és még se dopták ki
2020. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!