Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál kedveskedni a szerette...

Szoktál kedveskedni a szeretteidnek, családodnak csak úgy? Ha igen akkor milyen módokon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy, hogy a kedvenc ételét készítem.
2020. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Példák:Ha az öcsém bulizni megy, bevetem az ágyát és teszek egy üveg vizet az ágya mellé. Amikor felkel, nagyon hálás érte :D anya külföldre jár ápolóként és mindíg kifogy a sorozatokból. Mivel türelmetlen hozzá hogy újakat keressen, néha összeállítok neki egy listát az olyan sorozatokból amik tetszhetnek neki. Vagy szintén anya türelmetlensége miatt inkább átvállalom a liquidje bekeverését mert tudom hogy jól esik neki. A páromnak 3 nyuszija van és heti kétszer kicsit hosszadalmasabb munka a ketrecek kitakarítása így amikor van rá időm megcsinálom én. Ha boltban járok és meglátok valamit amit valamelyik szerettem kedvel akkor megveszem, akár egy dísztárgy az akár édesség és persze a kedvenc kajáik elkészítése is ide tartozik. Szeretek a kedvükben járni mert ők is viszonozzák és nem is tudom melyik esik jobban amikor adok és hálásak vagy amikor kapok :D
2020. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
... vagy kedvenc süteményét ... :)
2020. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Edesanyam egeszsegugyi problémái miatt nem igazan tud mar lepcsozni, cipekedni. A hazunk viszont emeletes.

Fa hordas, fa vagas, ruhak kipakolasa a mosogepbol lépcsőn felhozasa, kiteregetes, fozes, takaritas, befutes. + kinti munka,de igy telen nincs.

Nalam ez nem kedvesseg inkabb figyelmesség es rutin. Minden nehez munkat probalok atvallalni pedig en is csak egy 20 eves lány vagyok.

2020. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Mivel a férjem és a kamasz fiaim igazi haspókok, ezért főleg kajával kedveskedek nekik.

Ezen felül apró kis ajándékok aminek tudom, hogy örülnek.

2020. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindig mindenki kap a kedvenc csokijából, ha boltba kell mennem. Ezen felül kedvenc kaják, kedvenc sütik, és ha valaki említ valamit (pl. Szükségem lenne egy új hajkefére), akkor adandó alkalommal azt kapja. Nem csak karácsonykor, vagy más ünnep alkalmából, hanem csak úgy.
2020. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ágyba viszem a Férjemnek a reggelit, kávét

Ha megyünk szüleimhez akkor veszek Édesanyámmak virágot, ilyesmi.

2020. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!