Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok és most ismerte...

26 éves vagyok és most ismertem meg édesapámat kb egy hónapja. Nagyon kedves és aranyos, most lesz a névnapja a héten, mit javasoltok mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
valami kis apróságra gondoltam, de tanácstalan vagyok. A desszert meg egy üveg bor az olyan snasz nekem.
2008. dec. 1. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
elismerem nemkönnyű kérdés, én mondjuk bort szoktam szüleim elváltak apám miatt tehát ugyérzem lehetek snassz :D
2008. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel neki egy fotoalbumot es tedd bele a kedvenc kepeidet,hogy lassa mit hagyott ki!
2008. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Az előttem szólónak igaza van.

Semmi képp ne vidd túlzásba!Nem tudni,miért nem láttad eddig,de 26 év az nagyon sok idő,így azért még igazából "idegen".

Egy üveg bor ha igazán jó bor az nem snassz.Rá tudod a képed is gravíroztatni,vagy névre szólót csináltatni.Szerintem ez pont elég.

Ne adj túl értékes dolgot sem,mert visszaüthet.

Az egyszerű néha több...

Vagy ha tudod,hogy mit szeret csinálni,pl.ha szeret horgászni,vehetsz neki egy szuper úszót!Orsót ne,mert 10nél kezdődik ami szóba jöhet....

Sok szerencsét!

2008. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia.


Ha én lennék a helyedben(egyidősek vagyunk),én biztosan albumot csinálnék életed legfontosabb állomásaiból-pillanataiból,na persze nem csak azért,hogy "lássa mit hagyott ki",mert nem biztos hogy szándékosan hagyta ki,csak megmutatni neki,hogy milyen vagy,kiből lettél....stb.

Ha viszont igazi maradandót szeretnél,akkor egy egyszerűbb számítógépes progi segítségével diavetítést csinálsz DVD-re,alá belehet rakni a kedvenc számaidat(hogy ebből a szempontból is megismerjen,milyen ízlésed van),és ez garantáltan,ha csak nem rakja a lemezt mikróba,örök élet.Ami kell hozzá:Számítógép,nyomtató,fotópapír,lemez.


Sok boldogságot:LIzy

2008. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel neki egy konyvet a szeretetrol. Ha bemesz egy jo konyvesboltba, talalni fogsz, nagyon jok vannak!!!
2008. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly? viccen kívul, ha igazi a kérdés, - mert azt nam írtad mi volt az oka, hogy csak most ismerted meg - akkor inkább neki kellene venni nagyon sok ajándékot neked és pótolni azt a sok-sok évet amikor nem gondoskodott rólad, vagy lehet, hogy onhibáján kívul nem tudott a gyerekérol?mert akkor más a helyzet.
2008. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
egy kulcstarto a fenkepedel?kis aprosag es edes.
2008. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hol volt apukád 26 évig?
2008. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát akkoriban anyuval csak egy futó kapcsolata volt, tényleg csak 1-2 hétig tartott, de tartalmas volt. Anyu akkor volt 18 éves és megakart tartani, apám nem. ő is ilyen fiatal volt. majd megszakadt a kapcsolatuk végleg. És most felkeresett hogy szeretne megismerni. A házasságában, ami 4 éve felbomlott a felesége nem is akart hallani rólam, így nem tudott megkeresni. Csak most.
2008. dec. 4. 08:51
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

hát igen!és még te akarsz neki ajándékot venni! ha tudott a létezésedrol, legalább titokban elmehetett volna megnézni, a felesége tudtán kívul.de te biztosan így is nagyon orulsz neki.kulonben te tudtál a létezésérol, vagy neked is azt mondta az anyukád, mint ahogy általában szokták hogy "meghalt".légy szíves írd meg, hogy intézte ezt anyukád.

az én bátyámnak is van "másodkézrol"egy 19 éves gyonyoru szép lánya, ugyanolyan mint o , egy féléves kapcsolatból.a bátyám nem vállalta és a mai napig nem ismeri el.én három évvel ezelott tudtam meg biztosan /amit évekig csak sejtettem/, mert az anyám és a novérem is tudták, csak elottem titkolták, mert tudták, hogy én megkerestem volna./kulonben én no vagyok/.szóval én 3 évvel ezelott megkerestem. a kislány majdnem infaktot kapott, amikor azt mondtam, hogy én vagyok az apja testvére, mert az anyja azt mondta neki ,hogy az apja meghalt még egy fényképet sem mutatott neki. amikor te kicsi voltál és kérdezted hol az apukád neked mit mondtak?az igazat?szóval ez olyan borzasztó !hogy lehet ilyent csinálni egy gyerekkel!én mióta ezt megtudtam majd belehulyulok!és én mindig a rajongásik szerettem a 9 évvel idosebb bátyámat!jaj és képzeld!amikor elétettem a lánya fényképét szétszagatta, jól leordított, hogy nem volt jogom hozzá megkeresni és azóta nem szól hozzám sem o sem a felesége!

bocsásd meg nekem, hogy ezeket leírtam, de ahogy a soraidat olvastam , úgy gondoltam hogy nem is ajándékot akarsz neki venni, inkább oldani azt a feszultséget ami benned van, megosztani az érzéseidet valaki hasonlóval.

szóval a te apukád mégis kulonb, mert legalább 26 év múlva megkeresett, így legalább meg tudsz neki bocsátani én csak reménykedhetek és imádkozhatok , hogy az én bátyám megtegye ugyanezt.szerintem is az lenne a legjobb ajándák, amit tanácsolt valaki :egy fotoalbum, hogy lássa milyen voltál szuletésedtol, hogy mit veszített ez alatt a 26 év alatt.

ha nem esik terhedre légy szíves írjál róla, hogy mit vettél neki, o hogy fogadta, az érzéseidrol és az ovéirol.legalább annak fogok orulni.mert a bátyám miatt vérzik a szívem.

2008. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!