Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább/legrosszabb...

Mi a legdurvább/legrosszabb karácsonyi sztoritok?

Figyelt kérdés
Nekem mikor apum átugrott a haverjához "koccintatni" de full részegen jött haza, a vacsorát megette és elaludt a nappaliban a fotelban. Így végül nem volt rendes karácsonyunk, persze ment 1 hétig a veszekedés
2021. jan. 1. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

hát nálunk egyszer eldőlt a fa, és a hülye férjem röhögve annyit mondott: milyen nagy a karácsonyfánk, elér egészen a küszöbig.

ma már én is röhögök, de akkor majdnem megtéptem

2021. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Pókcsalád tanyázott a karácsonyfán. Napok múltán annyit vettünk csak észre, hogy tele lett pókhálóval a fa, utána még hetekig csapkodtuk a pókokat szerte a lakásban.
2021. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve karácsony másnapján úgy sikerült ráharapnom a kenyér belére (még csak nem is a héja), hogy az egyik kisebb metszőfogam keresztben eltört, semmilyen baja nem volt előzőleg.... nagyon kellemes és jó drága karácsony volt :D utólag már röhögök rajta, hogy hogy lehettem ennyire peches, de azért akkor eléggé megviselt.
2021. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szilvezsteri van. a szobámban a gyerekek labdáztak ( óriási ülő labdával) és az egyik véletlenül ledobta a lámpámat ( a plafonon lévőt) és az pont a legkisebb fejére eset . A kislány megúszta párkisebb sebbel.
2021. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Meg akartam viccelni a párom azzal, hogy a pirinyó karácsonyi ajándékát egy gigantikus dobozba csomagolom és amikor kibontja, látszólag nincs benne semmi.

Nem jött be a tréfa, mert visítós hisztit kapott, hogy nem vettem neki semmit és ennyit jelentek neki és egy szemét vagyok. Nem vette észre az aprócska dobozt a széttépett csomagolóanyag miatt és egy pillanatra se hagyta abba a szidalmazásom, hogy kimagyarázzam magam.

Egy smaragd köves gyűrű volt a doboz alján, de azelőtt elviharzott otthonról egy barátnőjéhez, hogy tisztázhattuk volna.

Annyira szarul reagálta le az egészet, hogy végül szakítottunk és nem adtam át a gyűrűt sem. Szerinte én voltam a hülye, hogy ilyen marhaságot találtam ki és ez nem vicces.

Érdekes karácsony volt.

2021. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, legalább még időben kiderült, hogy nulla humorérzéke van, és váratlan helyzetekben szarul reagál.
2021. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

kiborultam azon, hogy nem ízlett a kávém a többieknek, és másnap megpróbáltam megölni magam

nyilván volt más gondom is, de akko ez a piti dolog volt az utolsó csepp

2021. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

5.

Jól jártál szerintem.

2021. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 hisztynka ***** válasza:
95%

A hálószobánkban volt a karácsonyfa.

Szenteste éppen...hát...akcióztunk, és amikor épp belefeledkeztünk a dolgokba, a fa hatalmas robajjal feldőlt! Egetrengető élmény volt, tizenvalahány éve, de a férjemmel mai napig röhögve emlegetjük. ;)

2021. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Suliban szerelmes voltam a legjobb barátomba ès karácsony masnapjan egy buliban megcsokolt. Nem emlekezett ra, mert addigra ivott, hogy akkor megkert hogy jarjunk. Masnap en hulye felhivtam, hogy talalkozzunk, kiderult, hogy összekevert a tesommal, aki egy evbel nagyobb nalam, de kb egyformak voltunk akkoriban. A csók utan meg tobbet ivott es onnan teljes filmszakadas... igy tudtam meg, hogy szerelmes a tesomba. Persze en addigra nagy orommel elmondtam tesómnak, hogy megcsokolt, stb és nagyon örült nekem, régóta szurkolt. Aztan ott volt amikor beszeltem a sraccal telefonon, es hallotta hogy igazabol a csók neki lett szánva. Szegény köpni nyelni nem tudott, tobbet nem alltunk szoba a sráccal...
2021. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!