Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább/legrosszabb...

Mi a legdurvább/legrosszabb karácsonyi sztoritok?

Figyelt kérdés
Nekem mikor apum átugrott a haverjához "koccintatni" de full részegen jött haza, a vacsorát megette és elaludt a nappaliban a fotelban. Így végül nem volt rendes karácsonyunk, persze ment 1 hétig a veszekedés
2021. jan. 1. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Lehettem valahogy 11-12 éves, mikor az ünnep alatt nem volt megfelelő fűtés, sem normális étel.

Előtte ősszel egy közeli családtag sikertelen suicid kísérlete.

Egy "egészen pöppet" rossz élmény volt. De talán mi, akik együtt éltük meg ezt, csak erősebbé tette a kapcsolatunkat.

2021. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

#5: A páromnak (24-én ajándékoztunk) 25-én reggel ugrott be, hogy az ajándék egy része lemaradt :D (Igen, egy picit feledékeny)


Sztorim:A mostani. Alapból olyan családom van, hogy lepipálja a kardashian klán reality show-ját (dráma és hiszti több van 1 családi kaján mint 1 évnyi barátok köztben). A végén volt részegen ordítozás, egymás kibeszélése, fintorgás, utálkozás, érzelmi zsarolás stb. . Öt év után először karácsonyoztam itthon, jövőre inkább megszököm a párommal valahova.

2021. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Átok ül a karácsonyokon, mindig történt valami.. aztán egyik évben már azt gondoltuk, hogy megúsztuk mikor is hajnalban mindenkiből jött ki az előző vacsi elől hátul.. a 2 wc-ert kb verekedtünk, valaki meg csak simán kiment a hóba hányni. :D annyira szarul még sose voltam.
2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

A párom miután megkapta tőlem a karácsonyi ajándékát (iPhone 12 Pro 256GB), közölte, hogy van valakije.


31/F

2021. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
December 23-án temettük el apukámat 9 éve. Borzasztó karácsony volt.
2021. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly a párom miatt eldőlt a karacsonyfa. Nem is egyszer hanem többször is. A talp miatt de szerinte az a jó. Termeszetesen a díszek törtek. Alig maradt valami a fán. Az idén vettünk uj diszeket. Termeszetesen talpat nem mert az nagyon szuper a lehető legjobb. Kitalalta, hogy nem azt a normális világítást tesszük rá...hogy is mondjam hogy megértsétek...ami egy szálon fut, hanem egy nagy kulteri háló világítást mert az milyem szép lesz hogyha egyenletesen oszlik el rajta. Természetesen felborult. Törtek a diszek és a világítás ennek köszönhetően elszakat. Ez zárlatot okozott. Remek volt.
2021. jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

"Nem is egyszer hanem többször is"

Inkább azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem veszed kezedbe az irányítást?

Ha a feleségem minden karácsonykor felgyújtaná a konyhát főzés közben, akkor tuti, hogy átvenném a karácsonyi menü készítését.

Jövőre te faragd be a fát egy működő talpba.

2021. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

2 sztori jutott eszembe:


1. Karácsony másnapja volt, rokonokhoz terveztünk menni. Amikor néztem, hogy melyik cipőt vegyem fel, láttam, hogy már megint behányta apám a kamrába a cipőket, mert a fixa ideája volt, hogy az előszobában, szépen a falhoz állítva rusnya látvány... csak éppen az elegáns női cipőmre ráb...ta a dzsuvás talpú, saras bakancsát... amire már többször megkértem, hogy ne. Megint szóltam (egyébként kulturáltan, kérve, káromkodás nélkül), erre az volt a reakciója, hogy kékre-zöldre vert. Akkor mondtam, hogy így nem vagyok hajlandó elmenni a rokonokhoz és vele egvy légtérben, egy kocsiban utazni sem... erre még inkább elvert, és megpróbált kirángatni a lakásból a hajamnál fogva meg a ruhámnál fogva, csak akkor engedett el, amikor mondtam, hogyha bekényszerít a kocsiba, elmondom mindenkinek, mi történt. Így nem mentem velük, és volt egy nyugalmas napom.

Aztán utána elég gyanús volt, hogy hazudott rólam a rokonoknak, mert a nagyanyám már úgy adta nekem elő sztorit hónapokkal később, hogy "azért nem küldtem neked pénzt karácsonyra, mert mondták, hogy nem vagy kíváncsi nagyanyádra"... bár a nagyanyám is hajlamos volt kavarni a sz...t, szóval lehet, hogy nem hazudozott ott apám arról, miért nem vagyok ott, de simán el tudom róla képzelni, hogy azt hazudta, hogy én azt mondtam, a rokonokra nem vagyok kíváncsi.


2. Szűk családi ebéd/vacsi. Anyukám nem értett egyet velünk vmi piti vitában (már nem is emlékszem, mi volt... csak arra, hogy az jött ki belőle, hogy ő jólnevelt, mi meg sudribunkók vagyunk)... erre ki volt akadva, hogy mekkora suttyó a családja, elkezdett üvölteni, és késsel meg törékeny tányérokkal hadonászni. Én finoman megfogtam a kezét, hogy hagyja abba, mert balesetveszélyes, erre rámüvöltött, hogy én kezet emelek rá, és visszakézből akkora pofont adott, hogy nekinyekkentem a falnak.

2021. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Utolso válaszoló. Remelem felnőttel es rajuk sem nyitod az ajtót.
2021. aug. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
2016 karácsonya, 13 éves voltam. 2016 nyarán költöztünk az ország egyik végéből a másikba, és pont az apám testvére és családja volt a szomszédunk. Amikor odaköltöztünk, akkor még nem tudtuk, az idő folyamán jöttünk rá, hogy nagynéném alkoholista. Náluk karácsonyoztunk, és mindenki be volt b.szva. Nagynéném full részegen elkezdett telefonálni rokonoknak, és elkezdték beszélni a nagyszüleim öngyilkosságát. Ezt meghallotta apám, aki össze veszett nagynénémmel. A vége az lett, hogy hazamentünk. A nagynéném jött utánunk "Beszéljük meg"címszóval, amiből még nagyobb veszekedés lett.
2022. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!