Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig olyan kárörvend...

Anyukám mindig olyan kárörvendő ha a barátommal veszekszünk. Most össze vesztünk de nem tudom ha rákérdez mit mondjak neki, hogy nehogy már megint megjegyzéseket tegyen.?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szimpatikus neki barátom a legelejétől kárörvendően kérdezget róla, nem szoktunk sokszor összeveszni de most össze vesztünk. Holnap találkozok anyukámmal, biztos rá fog kérdezni, hogy mi a helyzet barátommal. Amúgy sem szeretem, hogy mindig kérdez róla már fél éve együtt vagyunk. Hogyan lehetne rövidre zárni a témát hogy ne legyen kellemetlen?

Ha nem válaszolok rá neki vagy megmondom hogy nem szeretnék róla beszélni akkor azt mondja biztos azért nem mert szakítottunk..mindig ezt mondja mikor nem akarok róla beszélni



2021. jan. 3. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mondd hogy minden oké
2021. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem kárörvendő.Csak látja, hogy nem illetek össze.

Igen lehet, hogy örül,mert azt hiszi megjött az eszed végre.

2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk elgondolkodnék, hogy biztos jó-e a kapcsolat, ha ennyit veszekedtek.
2021. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

3-asnak mondom: azt írta nem szoktatak sokszor veszekedni.


Kérdezőnek: ha amúgy jól megvagytok és passzoltok akkor anyukás simán csak rosszindulatú, ha találkoztok ne meséld el hogy veszekedtetek, mond hogy minden oké.

Ha meg nem jó a kapcsolatotok, esetleg toxikus akkor lehet hogy anyukád is észrevette ezt és csak jót akar neked. Azt neked kell tudni, hogy a kettő közül melyik.

2021. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Mondd azt, hogy minden szuper és remekül megvagytok.

Nem kell elmondani, hogy most épp fasírtban vagytok. Egyébként sincs hozzá köze. Ezzel kikerülheted a rosszindulatú megjegyzéseket is, amiket tenne a barátodra. Az számít, hogy ti szeressétek egymást, nem az, hogy anyukád szeresse.

2021. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%

Miért kell anyunak beszámolni minden rezdülésedről?

Még soha nem mondtam el anyámnak, ha összekaptunk, még ha esetleg pont azért megyek át hozzá se. Aha, Pisti otthon van, pihen/játszik, minden oké. Ennyi.

2021. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Mert így legalább fújhatja megmondtam ne állj vele szóba , meg mondtam hogy nem hozzád való .

Kicsit ki hajrázza magát én mindég úgy voltam vele majd elmúlik .

2021. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem érem, miért baj ha rákérdez mi van veletek? Ez a normális viselkedés.. Te meg csak annyit mondj amennyit akarsz, nem kell mindent elmesélni.
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De minek mondod el ha összevesztek? Nem kell elmondani.
2021. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!