Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nekem van...

Ilyen esetben nekem van valamilyen teendom?? Van ennek jogi kovetkezmenye? Hogyan vedjem meg magam a vadak ellen??

Figyelt kérdés

Van egy ferfi baratom tenyleg csak barat de amiota a felesegevel valni akarnak az asszony bemeselte mindenkinek hogy miattam van! Hogy a ferje engem akar es ezert valnak! Ezt mondja a no mar 5 eve!!! Most hogy itt a valas, azzal vadol engem amit o csinalt velem! Kb 6 facebook profilrol zaklat engem, 4 telefonszamrol. A nevemmel es kepemmel elt vissza! A nevemben csinalt facebook profilt amin onmagaval beszelt. Ki kepernyofotozta mint ha velem beszelne es en vallnam be a kapcsolatot a ferjevel! A csaladtagjainak azt mondja en zaklatom ot a ferje miatt! Ragalmaz es vissza el a kepeimmel, nevemmel! Azt hangoztatta legutobb hogy a nevem mar szerepel a birosagon!! Nekem az egeszhez semmi kozom! Ugy belerangatott es ugy allit be mint ha

miattam valnanak!



2021. jan. 10. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelented a Facebooknak és feljelented a rendőrségen.
2021. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ugyvedhez fordulnek! Mire varsz? Ugye tudod, hogy ez szemelyes adatokkal valo sulyos visszaeles, becsuletsertes, zaklatas es hamisitas! Ezert siman leultetik par evre! Cselekedj!
2021. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hogyan jelentsem fel ha azt allitja en vagyok aki ot zaklatom?
2021. jan. 10. 19:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok. De ezek a kepek csak kepernyofotok.Ami neki vannak meg nem is nekem. Azokat kuldi korbe hogy en ezt meg azt irtam meg bevallottam hogy viszonyom van a ferjevel. Ott a kepem a nevem....
2021. jan. 10. 19:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd azxügyvéd segít. Ha feljelentex, a rendőrök secperc alatt kiderítim hogy a nő a saját ip címérőlvirkált a te nevedben...
2021. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, mit mond. Hanta.
2021. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt bizd a nyomozokra! Szepen lementesz MINDEN bizonyitekot es besetalsz a rendorsegre! Nem nehez kideriteni, hogy ki all az a bizonyos profil mogott! Ki fogjak nyomozni, hogy o irta. Ettol ne felj, de mindenkepp ugyveddel intezd, mert tapasztalatbol mondom, hogy jobban foglalkoznak majd az uggyel!
2021. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#3

Gondolom az állításokat bizonyítani kell.

Az IP címről pillanatok alatt kiderül, hogy ki hozta létre azt a bizonyos fiókot.

2021. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de mar nem el a fiok. Addig kellett neki csak amig kepernyo fotozta a beszelgetest :( Egy sima fenykep alapjan nem tudjak lenyomozni. Vagy megis ? Szerintem az o szava az enyem ellen. :(
2021. jan. 10. 19:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez látszik. És ez a hatóság dolga, ha volt feljelentés. És nem is bonyolult.
2021. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!