Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék karácsonyra a...

Mit vehetnék karácsonyra a páromnak? Nem akarok sablon ajándékot venni ezét valami ötletes dolgokat várok mégis használható legyen.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
ne haragudj meg a válaszomért, de annyira bírom az ilyen jellegű kérdéseket. Te vagy vele nem? Te ismered nem mi! Te tudod minek örülne nem mi! Ha pedig annyira sem ismered, hogy nem tudod minek örülne az már régen rossz. Nem hiszem, hogy nekünk kéne megmondanunk mit vegyél neki!
2008. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

hehe igaza van az elöttem szólónak.

elmondom az én párom minek örül és mit fog kapni.


tavaly notebook táskát kapott, nem is akármilyet. kell a munkájához. meg egy társasjátékot, mert imádunk társasozni, föleg ha jön a család.

aztán sárkányozik, ezért egy új paplan sárkányt kapott szülinapjára.

nagyon szereti a kisvonatokat, de nincs helyünk, de imádja a carrera autópályákat, na abbol kap idén egy nagy új pályát. meg kap majd egy nacit, meg cd-ket. arrol irattam vele egy listát.

2008. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Neked mi a sablon ajandek?
2008. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ha jól tudom azért van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel, és segítséget kérjünk, vagy rosszul tudom???

igen valóban én ismerem, csak sajna ellőttem már minden használható értelmes dolgot. na de nem magyarázkodom itt.

gondoltam tudtok adni valami jópofa ötletet, nade mit vártam ezen az oldalon, ha valami nem ugy van megfogalmazva, vagy nem tetszik a kérdés akkor már támadják az embert.

és NEM KÉREK VÁLASZT ERRE!!!

2008. dec. 2. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz a többiekkel,ha valamilyen kérdés nem tettszik nem kötelező rá válaszolni,biztos unatkoznak.

Én a borotvát tartom jó ötletnek,arra minden nap szükség lehet,elektromosba is vannak komolyak.Nem tudom mennyit szánsz rá,jó ötlet pl egy arany nyaklánc,karlánc vagy medál is.Illatszercsomag se veszik kárba,arcszesz,parfüm,tusfürdő... Valami szexi boxeralsónak is biztos örülne,vagy ha van kocsija abba valami extrát.Bekeretezett kép kettőtökről is aranyos szerintem.Társasjáték ha szerettek társasozni.

Nekem ennyi jutott hirtelen eszembe.Ha van valami hobbija akkor abban is gondolkozhatsz.Ennyi.Remélem segítettem.

2008. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen Köszönöm szépen a válaszodat:))

Végre egy értelmes ember ezen az oldalon:))

2008. dec. 2. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Én a páromnak egy új telefont vettem:)) Mert most megengedhettem anyagilag magamnak...Én csak a saját ötletemet tudom leírni, mert szeret makettezni, és olvasni, így könnyű neki ajándékot venni. De mivel most 3 hónapos a kislányunk így ez egyik sem jó, mert nincs ideje a hobbyjára.

Nem tudom, de esetleg ha befizetnél, akár csak egy hétvégére ahol kettesben lehettek, az is jó ajándék.

Remélem kitalálsz valami ötleteset, addig míg van egy kis idő...Kellemes ünnepeket nektek!

2008. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és Viszont kívánok kellemes ünnepeket!
2008. dec. 2. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Semmit ne vegyél neki. Nekünk az lesz az ajándék, hogy meghivtuk a szüleimet, apósomékat és én fogok főzni, párom meg feldisziti a fát és a lakást. Az a legszebb ajándék, hogy együtt lehetünk. Majd társasozunk, énekelünk, zenét hallgatunk, elemgyünk templomba és örülünk egymásnak.
2008. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Az én páromnak nincs hobbija,se nem olvas,se nem társasozik...Szóval semmi...Pedig én ismerem.Szerintem aki azt mondja,h soha nem gondolkodik azon mit vegyen a párjának,az hazudik...Még ha 30éve vannak is együtt.

Vagy az nem gondolkodik,aki különösebben nem akar örömet okozni a párjának,és csak vmi sablonossal lepi meg.

Én idén a páromnak snapsz sakkot fogok venni,szerintem 1-1 buli alkalmával tök jó lesz előszedni,na meg amúgy is szeret sakkozni.Na meg imád főzni,úgyhogy kapni fog még egy kötényt is,amin vmi vicces felirat van(pl: NINCS MÉG KÉSZ! Melyik szót nem érted?)

Mi nem szoktunk drága dolgokat venni.Tavaly pl mamuszt kapott,ami úgy néz ki mintha vmi szörny lába lenne...3ujj,karmok,sok szőr stb.

vagy ötletesnek tartom az örökmozgót.A lakás dísze is és szimbolikus jelentése is van.Örökké együtt...

De ami sztem a legjobb(nekem sajna még nem sikerült megvalósítani)az,ha a fővárosban vagy közelében laktok,akkor elviszed a párodat az Erzsébet-téri parkba.Ott van egy szerelem-fa(asszem Pécsett is van ilyen,arra a mintára készült)amire a párok lakatot rakhatnak,örökké tartó szerelmük jeléül.Ez sztem nagyon romantikus és még pénzbe se kerül,csak a lakat ára.A kulcsot meg magatoknál tartjátok,Egy nála,egy nálad.

Remélem segítettem

2008. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!